У Києві біля станцій метро демонтують МАФИ

У Києві біля станцій метро демонтують МАФИ

У Києві біля станцій метро демонтують МАФИ
. Фото: КМДА

У Києві біля станцій метро продовжують демонтаж торговельних яток, що перешкоджають доступу громадян до укриттів та сховищ. Підприємці, які мають дозвільні документи, можуть обрати інше місце для роботи МАФів.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Зазначається, що демонтаж здійснюється на підставі рішення, яке ухвалила Рада оборони Києва. Йдеться про переміщення тимчасових споруд із локацій, де вони перешкоджають доступу населення до укриттів. А станціями метро як укриттями користується близько 1500 людей.

Однією з таких територій, що повністю очистили від МАФів і звільнили шлях до укриттів, є локація навколо станції метро "Політехнічний інститут". Там провели благоустрій – асфальтування та озеленення, розповідають у КМДА.

"Усіх власників тимчасових споруд повідомляють про необхідність та причини такого рішення. У триденний термін власники повинні самостійно демонтувати і перенести торгові точки. На жаль, якщо цього не буде виконано ми будемо змушені виконати демонтаж силами КП та транспортувати споруди на штрафмайданчик", – повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Що відомо

  • Рішення про демонтаж біля станцій метро МАФів, які перешкоджають доступу людей до укриттів, Рада оборони Києва ухвалила у червні.
  • 26 лютого через повномасштабне вторгнення Росії столичний метрополітен повністю перейшов у режим укриття і тимчасово не здійснювавав перевезення пасажирів.
  • З 21 квітня Київський метрополітен відновив рух до станції "Лісова".
  • На час дії тривоги на "червоній" гілці Київського метрополітену призупиняють рух наземною ділянкою, а на "зеленій" поїзди не курсують через Південний міст.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 149. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок