У Києві біля станцій метро приберуть МАФи — КМДА

У Києві біля станцій метро приберуть МАФи — КМДА

У Києві біля станцій метро приберуть МАФи — КМДА
Фото: КМДА

У Києві біля станцій метро демонтують і перенесуть на інші локації торговельні ятки, які перешкоджають доступу людей до укриттів. Так вирішила Рада оборони міста, повідомляє пресслужба КМДА.

Зазначається, що підприємцям, які мають дозвільні документи, запропонують інше доступне місце для діяльності.

Власників поінформують про необхідність перенесення тимчасових споруд і причини такого рішення. Після цього протягом трьох днів вони повинні самостійно демонтувати і перенести торгові точки.

"Місто сподівається на розуміння з боку підприємців, адже в умовах воєнного стану пріоритетом є безпека людей. Станціями метро як укриттями користується близько 1500 осіб", — йдеться у повідомленні КМДА.

Що відомо

  • 26 лютого через повномасштабне вторгнення Росії столичний метрополітен повністю перейшов у режим укриття і тимчасово не здійснювавав перевезення пасажирів.
  • З 21 квітня Київський метрополітен відновив до станції "Лісова" КМДА. Інтервал руху на всіх лініях скорорух поїздів метро відновили тять до 10-15 хвилин.
  • На час дії тривоги на "червоній" гілці Київського метрополітену призупиняють рух наземною ділянкою, а на "зеленій" поїзди не курсують через Південний міст.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 118. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Вибір редакції

На початок