У Києві з 24 лютого зареєстровано майже 100 тисяч переселенців — КМДА

У Києві з 24 лютого зареєстровано майже 100 тисяч переселенців — КМДА

У Києві з 24 лютого зареєстровано майже 100 тисяч переселенців — КМДА
. Фото ілюстративне/Cуспільне

Від початку повномасштабного вторгнення Росії у Києві станом на 18 липня зареєструвалося майже 100 тисяч вимушених переселенців, понад 15 тисяч із них – діти. Загалом з 2014 року до столиці переїхали понад 270 тисяч переселенців.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

Зазначається, що найбільше приїхало людей із Донецької та Луганської областей, а також з Харківської, Сумської та Запорізької.

"Не всі, хто знайшов прихисток у Києві, зареєстровані як переселенці, тому сказати реальну кількість людей, які були вимушені покинути свої домівки через російську агресію, складно. Щоб стати на облік як внутрішньо переміщена особа, необхідно звернутися до управління соціального захисту населення", — йдеться у повідомленні.

У КМДА також нагадали, що у Києві працюють консультативні центри для внутрішньо переміщених осіб. Тут кожен може отримати консультації щодо пільг, працевлаштування та інших питань. Також фахівці надають юридичну та психологічну допомогу.

Адреси консультативних центрів за посиланням.

Що відомо

  • У Києві з 24 червня і щоп’ятниці люди, які через війну змушені були залишити свої домівки, можуть отримувати безплатну консультацію з різних питань. Зокрема, щодо працевлаштування, юридичну та психологічну допомогу.
  • Станом на 7 червня у Києві зареєстровано близько 66 тисяч внутрішньо переміщених осіб, які залишили домівки через повномасштабне вторгнення Росії. Серед них понад 9600 дітей
  • Мешканці Києва та області, які були змушені залишити свої домівки через війну, отримають державну допомогу на проживання. Як повідомили у КМДА, люди отримають підтримку у розмірі 3000 гривень на кожну дитину або людину з інвалідністю та у розмірі 2000 гривень на кожну іншу особу.
  • У Києві можна отримати компенсацію за прихисток вимушених переселенців.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 145. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок