У Бучанському районі встановили модульні містечка — Київська ОВА

У Бучанському районі встановили модульні містечка — Київська ОВА

У Бучанському районі встановили модульні містечка — Київська ОВА
. Фото: Мінрегіон

Для тимчасового проживання людей, які втратили житло через російську збройну агресію, у Бородянці та Бучі встановили модульні містечка. Найближчим часом тимчасове житло відкриють у Гостомелі та Макарові.

Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба

За його словами, проживання у модульних містечках безплатне. А щоб поселитися в них, необхідно звернутися з відповідною заявою до органів місцевої влади.

Також модульні містечка встановлюватимуть в усіх районах Київщини, які були звільнені від російської армії, зазначив очільник Київської ОВА.

Кулеба додав, що загалом у Бучанському районі було пошкоджено майже 16 тисяч житлових будинків. З них 3846 — зруйновані повністю. Це 156 багатоповерхових та 3846 приватних будинків.

Що відомо

  • Модульне містечко у Бородянці відкрили 1 червня. Сюди тимчасово заселяться 352 людини, які втратили житло через війну.
  • У Ірпені тимчасове житло облаштували у вагонах Укрзалізниці для людей, які втратили домівки через війну. Там планували поселити до ста родин.
  • На території санаторію "Дубки" в Ірпені 11 травня запрацювало перше наметове містечко для людей, які під час воєнних дій втратили житло.
  • Станом на 19 травня у Київській області зафіксовані руйнування у 46 з 69 територіальних громад. Внаслідок вторгнення військ Росії в області пошкоджено понад 4500 приватних та багатоповерхових житлових будинків.
  • Для розміщення жителів Київщини, які внаслідок російської агресії втратили житло, планують викупати квартири та будувати нові житлові комплекси в Ірпені та Бородянці.

Читайте також

Вторгнення Росії в Україну, день 107. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

На початок