У Києві планують перейменувати вже 467 об'єктів

У Києві планують перейменувати вже 467 об'єктів

У Києві планують перейменувати вже 467 об'єктів
.

Перелік міських об’єктів, які підпадають під процес перейменування збільшено до 467. Про це повідомляє пресслужба КМДА. Кияни активно пропонують свої нові назви для об'єктів міського підпорядкування.

"Ми бачимо кожну пропозицію, яка надходить від киян, тому було прийнято рішення змінити кількість об’єктів, які підпадають під процес перейменування до 467. Депутатський корпус Київської міської ради підтримує всі громадські ініціативи щодо перейменування міських об’єктів, які пов'язані з Росією та Білоруссю", — сказав заступник міського голови, секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

За його словами, мешканці столиці можуть ознайомитись із повним переліком міських об’єктів, які планується перейменувати. А також надати свої  пропозиції до 1 травня на електронну адресу: [email protected].

Що відомо

  • Київська міська рада до 1 травня збирає пропозиції щодо перейменування міських об'єктів, які мають назви, пов'язані з Росією та Білоруссю. У запропонованому раніше списку були 279 пунктів, зокрема вулиці, провулки, алеї, шосе, проспекти та станції метрополітену.
  • У Києві під Аркою дружби народів цього тижня демонтують бронзову скульптуру двох робітників. Саму ж Арку перейменують.
  • У Києві можуть прибрати ряд радянських пам'яток, зокрема герб СРСР на щиті "Батьківщина-мати".
  • Київський метрополітен 15 квітня розпочав онлайн-опитування щодо змін назв 5 станцій столичного метрополітену. Йдеться про “Мінську”, “Героїв Дніпра”, “Берестейську”, “Дружби народів” та “Площу Льва Толстого”.
Війна. Усі новини

Читайте також

Russia invades Ukraine — live updates from Suspilne

Вторгнення Росії в Україну, день 62. Текстовий онлайн

Підписуйтесь на розсилку Суспільного – головні новини та тексти тижня в одному листі.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок