Заявка на збереження прописки в УПЛ. "Олександрія" вдома мінімально перемогла "Дніпро-1"

12-05-24-олександрія-дніпро-1
Гра відбулась 12 травня в Олександрії. upl.ua

У матчі 28-го туру української футбольної Прем'єр-ліги сезону 2023-24 років, футбольний клуб "Олександрія" з однойменного міста Кіровоградської області виграв у команди "Дніпро-1" з рахунком 1:0. Гра відбулась 12 травня в Олександрії.

За перебігом матчу слідкував кореспондент Суспільного.

У перші хвилини матчу м'яч більше контролювали дніпряни, але забили підопічні Руслана Ротаня. Сталось це на 18-ій хвилині: плутаниною у карному майданчику "Дніпра-1" скористався бразильський легіонер олександрійців Безерра й головою закинув мʼяч у дальній кут воріт суперників, Денис Шостак торкнувся мʼяча, який і без того опинився б у сітці. Це сталою причиною перевірки взяття воріт на предмет положення поза грою, та врешті гол арбітр матчу Дмитро Панчишин зарахував — 1:0.

На 35-ій хвилині господарі могли подвоїти перевагу в рахунку: втрата м'яча капітаном гостей Олександром Сватком закінчилась виходом Безерри віч-на-віч з Євгенієм Волинцем. Бразилець перекинув голкіпера, але м'яч влучив у поперечину й відскочив у поле. На добивання ніхто не встиг.

Команди пішли на перерву за переваги "Олександрії".

Друга половина гри минула без небезпечних моментів, гол Шостака виявився єдиним, принісши команді з Кіровоградщини першу перемогу у восьми останніх матчах.

Перемога дозволила "Олександрії" піднятись на дев'яту сходинку турнірної таблиці, віддалившись від зони перехідних матчів на чотири очки (30 очок у 28 матчах) за два тури до завершення сезону.

"Дніпро-1" — четвертий з 48 очками після 28 матчів.

У наступному турі "Олександрія" зіграє на виїзді проти рівненського "Вереса", на "Дніпро-1" очікує домашня гра проти чемпіона, донецького "Шахтаря".