"Інгулець" вдруге переміг "Епіцентр" та претендує на перемогу у Першій лізі

18-05-2024-Епіцентр-Інгулець
Гра відбулась 18 травня 2024 року в Кам'янці-Подільському. Колаж: Суспільне Кропивницький

У дев'ятому турі чемпіонату України з футболу серед команд чемпіонської групи Першої ліги сезону 2023-24 років футбольний клуб "Інгулець" з селища Петрове Олександрійського району Кіровоградської області переміг команду "Епіцентр" з міста Кам'янець-Подільський Хмельницької області з рахунком 1:3. Гра відбулась 18 травня у Кам'янці-Подільському.

За перебігом матчу слідкував кореспондент Суспільного.

Підопічні Владислава Лупашка, які гарантували собі повернення в УПЛ у попередньому турі, відкрили рахунок вже на 13-ій хвилині: подачу з кутового від Максима Мельничука головою зрізав у дальній кут воріт господарів Станіслав-Нурі Малиш — 0:1.

Попри намагання "Епіцентру" зрівняти рахунок другий гол у матчі — на рахунку гостей. На 34-ій хвилині контратаку петрівської команди, отримавши м'яч в центральній зоні, обігравши півзахисника господарів Ахмеда Алібекова та вийшовши віч-на-віч з голкіпером Романом Жмурком, завершив Артем Сітало — 0:2.

Гольовою ж виявилась атака підопічних Сергія Нагорняка на 41-ій хвилині: після втрати м'яча гостями в центрі поля Сергій Стень віддав точний вертикальний пас на забігання Данилу Кравчуку, а той точно пробив у дальній кут воріт, які захищав Олексій Паламарчук — 1:2.

На перерву команди пішли за мінімальної переваги "Інгульця" в рахунку.

Друга половина гри минула у безрезультатних спробах господарів зрівняти рахунок. Натомість команда з Петрового свій момент реалізувала: на 71-ій хвилині дубль оформив Артем Сітало — зігравши на випередження після закидання з лівого флангу атаки й прокинувши м'яч головою повз голкіпера суперників, він закотив м'яч у порожні ворота — 1:3.

Фінальний свисток арбітра матчу Івана Салаша зафіксував перемогу другої команди Першої ліги над четвертою, другу цього сезону. Враховуючи нічию у звітному турі між лідером групи львівськими "Карпатами" та київським "Лівим берегом", відставання між першим і другим місцем скоротилось до одного очка. Тож саме в останньому турі першості, коли "Інгулець" на своєму полі прийматиме львів'ян, і визначиться володар золотих медалей.

"Епіцентр", який у будь-якому разі не підніметься вище четвертого місця, завершить чемпіонат виїзною грою проти "Лівого берега", який гарантував собі бронзу.