Справа загиблого на Кіровоградщині хлопчика. Повторно опитали свідків

Справа загиблого на Кіровоградщині хлопчика. Повторно опитали свідків

Справа загиблого на Кіровоградщині хлопчика. Повторно опитали свідків
. Суспільне: Кропивницький

Трьох свідків опитали повторно у Знам’янському міськрайонному суді під час судового засідання у справі загиблого хлопчика з села Богданівка Знам’янського району Кіровоградської області. Обвинувачений Станіслав Олійник на попередніх засіданнях визнав себе винним у наїзді на дитину. Свідків опитували повторно через те, що захисниця обвинуваченого Лариса Любович заперечила, що той під час скоєння аварії був нетверезим. Судові засідання у цій справі тривають третій рік.

Повторно допитали Людмилу Колісник, Альону Бокатенко та Сергія Бокатенка.

Прокурор Ігор Васильків попросив суд викликати і допитати повторно ще трьох свідків. Суддя Наталія Ябчик оголосила перерву у засіданні.

Адвокатеса Лариса Любович сказала Суспільному, що позицію захисту викладе під час дебатів.

Наступне судове засідання має відбутися 4 лютого.

Що відомо

  • Аварія сталася 14 грудня 2018 року. За словами прокурора Ігоря Василькова, троє місцевих жителів поверталися з риболовлі. Нетверезий водій наїхав на санчата, в яких був 4-річний хлопчик. З місця аварії втік. Від отриманих травм дитина померла в лікарні.
  • Підозрюваному в наїзді на хлопчика обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. У січні 2020 року суд подовжив запобіжний захід.
  • Підозрюваний у смертельній аварії визнав себе винним у наїзді на дитину.
  • Морального відшкодування родині збитого хлопчика вимагають через суд.

Читайте також

На початок