У Кропивницькому театрі ляльок готують 12 міні-вистав для дорослих

У Кропивницькому театрі ляльок готують 12 міні-вистав для дорослих

У Кропивницькому театрі ляльок готують 12 міні-вистав для дорослих
. Суспільне: Кропивницький

В Кропивницькому обласному театрі ляльок готують 12 міні-вистав для дорослих. Їх покажуть у березні. Під час посиленого карантину, який тривав з 8 до 24 січня, у театрі відмінили 10 спектаклів, – розповів Суспільному директор Григорій Педько. Через це недоотримали 150 тисяч гривень.

Журналісти Суспільного побували на репетиції однієї з 12 міні-вистав з використанням ультрафіолетового випромінювання на сцені з чорним фоном. Її глядачам презентують у березні. Спочатку – репетиція з світлом. Далі — без світла.

Головна режисерка театру ляльок Вікторія Ставріаніді-Стогодюк говорить, це не просто вистава, а концертна програма для дорослих. “Вимикається загальне світло і все що діється на сцені, це відбувається під спеціальною лампою”.

Одна вистава триватиме три хвилини.

“Щоб нас не було видно, всі ми в чорному, чорна уніформа, чорні рукавиці та чорний капюшон, який закриває повністю обличчя, голову. Все наскільки повинно бути злагоджено і технічно, щоб нічого не видно було глядачу”, — розповіла акторка Інна Марченко.

Актор Максим Борисов під час карантину готується до дитячої вистави. “Найближча вистава це “Фея веселунка”. Ми там граємо щенячий патруль. Я буду грати Маршала, це відкритий план. Тобто обличчя наші буде видно”.

Під час карантину ролі актори вчать вдома – розповідає директор театру. “Актори приходять на репетиції, відпрацьовують номери. Якщо ми планували вистави, які більш затратні, то сьогодні переходимо на які можемо відтворити і поставити з тих матеріалів, які сьогодні ще є”.

Перша дитяча вистава після карантину відбудеться 29 січня.

Читайте також

На початок