Думаю, підхопив коронавірус через безпечність. Кропивничанин лікував хворобу 27 днів

Думаю, підхопив коронавірус через безпечність. Кропивничанин лікував хворобу 27 днів

Думаю, підхопив коронавірус через безпечність. Кропивничанин лікував хворобу 27 днів
. Суспільне: Кропивницький

27 днів лікував коронавірус та його наслідки кропивничанин Олександр Редозубов. Захворів 1 жовтня, нині подолав хворобу і повернувся на роботу. Працює у льотній академії в Кропивницькому. Про своє лікування і одужання розповів Суспільному.

Почалось все із невеликої температури, – згадує перші дні хвороби Олександр: "37, 5 десь. І так протягом 2 днів. На третій я звернувся до лікаря".

Лікар виявив двобічне запалення легень. Олександра госпіталізували до першої міської лікарні: "На другий день аналіз показав, що дійсно коронавірус".

Найгірше почував себе на другому тижні хвороби: "Температура коливалась 38-39, вже перепробували всі антибіотики, залишився останній, він дуже рідкісний, сказали, якщо не допоможе, то треба буде вже самому шукать якійсь імпортні. Ну, на щастя, цей антибіотик якраз мені допоміг, мені стало набагато легше".

На 12-й день хвороби тест показував наявність коронавірусу, на 15-й його не було. На 16-й – підтвердження: "І мене перевели вже в 3-тю лікарню для доліковування запалення легень".

Лікували коронавірус за гроші з державного бюджету. "Після негативного тесту на коронавірус, ліки я купував за власні гроші. Цей антибіотик, який мені допоміг, я вже придбав, і ним доліковувався ще 10 днів".

Одужання повністю від коронавірусу зайняло 27 днів. "Я витратив десь до 10-ти тисяч гривень. Це на оцей антибіотик і незначні витрати".

Де міг інфікуватися вірусом, чоловік не знає: "Це таке питання, що мені всі задавали. Я думаю, що це моя безпечність. Я в місцях загального спілкування, в магазинах, у масці міг ніс відкрити, оця моя безпечність мене і підвела".

Біль у легенях Олександр відчував після закінчення лікування. Нині відновлює здоров’я вправами для дихання. "Ці вправи всім відомі – кульки надувать, дуже корисно видувать воду через шлангочку у воду. Крім цього, в свою силову зарядку я включаю дихальні вправи. Там, де грудна клітина розтягується – там вдох, нахил вперед – видих". (Показує – ред.)

Найбільше Олександр хвлювався, щоб не заразити рідних.

Що відомо:

Вартість лікування людини з підтвердженим коронавірусом оплачується за гроші державного бюджету, в середньому обходиться у 25 тисяч гривень – розповіла Суспільному начальниця фінансового відділу управління охорони здоров`я міськради Кропивницького Любов Потоцька. "Центральна міська лікарня з НСЗУ заключила ковідний пакет на 21.8 мільйона гривень. В середньому вартість лікування сьогодні одного хворого виходить 25-28 тисяч. Але бувають дуже важкі випадки, які можуть дійти і до 40 тисяч", – сказала Потоцька.

Читайте також

  • Понад 85% хворих на коронавірус жителів Кіровоградщини лікуються вдома
  • Минулої доби ніхто не одужав, зафіксували 100 випадків захворювання. COVID-19 на Кіровоградщині
  • За вихідні поліція оштрафувала понад тисячу людей за відсутність маски
  • Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив що уряд може запровадити жорсткіший локдаун у разі, якщо ініціатива з карантином "вихідного дня" не дасть результатів. За словами міністра охорони здоров'я Максима Степанова, це буде видно щонайменше через два тижні.
  • Оксфордська вакцина від COVID-19 продемонструвала 70% ефективності

На початок