"Задача – допомогти людині знайти себе". Уповноважений міноборони – про роботу Центру рекрутингу армії

"Задача – допомогти людині знайти себе". Уповноважений міноборони – про роботу Центру рекрутингу армії

Ексклюзивно

У Кропивницькому з 17 червня 2024 року працює Центр рекрутингу української армії. Уповноважений міністерства оборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець розповів Суспільному про роботу таких центрів.

Про переваги центру рекрутингу (тут і далі – пряма мова)

Це цивільне середовище, де цивільні люди, спеціально навчені, іншим цивільним людям надають консультації й допомогу. Розповідають, як долучитись до сил оборони, що для цього треба зробити, які є вакансії. А потім ще й допомагають на шляху до відповідної частини на посаду.

Вакансії підбирають відповідно до побажань

Серед тих, хто звертається до рекрутингових центрів, умовно можна виділити дві категорії: хтось приходить і каже, що хоче, але не знає куди. Просить розказати, що є, бо хоче щось підібрати для себе. У такому випадку людина залишає свої дані, на неї складають анкета, вносять у нашу базу і під побажання людини підбирають вакансії. Це може тривати до одного місяця: пропонують – не підходить, щось інше – не підходить. Буває по-різному.

Наприклад, людина каже, що хоче бути бухгалтером. Пояснюємо: є позиція бухгалтера там, там і там. Каже, ні, я там не хочу, це далеко для мене, тому що працювати потрібно геть в іншому місці. А іншу військову частину не влаштовує досвід цієї людини, чим вона займалася. Це обопільний процес.

Чи передають дані про військовозобов’язаних, які звернулись до рекрутингових центрів в ТЦК

Ці дані нікуди ніколи не передають. Їх зберігають на серверах міноборони окремо від усього, їх фізично немає навіть у центрі рекрутингу. Їх неможливо нікуди передати, немає взаємозв’язків з передачі даних. Вони зашифровані, людина може не називати своє прізвище чи ім’я, для нас це не принципово. Тому що ми допомагаємо людині. Ти Петро Іванович, а назвався Андрієм Олексійовичем – будеш Андрієм Олексійовичем або Марією Степанівною. Не принципово. Для нас головне, щоб ти міг себе знайти і зрештою став військовослужбовцем, якщо це твій свідомий вибір.

Що відбувається, коли людині підібрали вакансію

Зрештою людині підібрали вакансію. Це, як я казав, може тривати до місяця, бо якщо за цей період нічого не підібрали, то на сьогодні людині нічого не підходить. Тоді беруть павзу, але протягом місяця шукають. Контакт з військовою частиною відбувається щоразу, коли вакансія людині підходить. Відбувається співбесіда, бо представник військової частини так само має для себе зрозуміти, що твій профіль відповідає посаді, згідно з баченням командира. Він же для себе людей підбирає, йому з ними далі служити, воювати. Якщо все "зростається" – здоров’я, фах, вік, мотивація, досвід – видають письмову згоду або рекомендаційний лист, тобто формальний документ, прямо передбачений і в Законі, і в постанові Кабміну, і в нормативних документах Генштабу. Це обов’язковий документ. Передусім ми говоримо про пріоритетні частини, не геть про всі, однак це обов’язковий документ для людини, яка йде на контракт.

Про мінімальний термін контракту

Був і один рік, зараз – 3-5. За строковими контрактами це найбільш поширені терміни. Але найбільш популярний контракт – не строковий, а до демобілізації. Усі ж розуміють: якщо ти строковий контракт уклав, а війна триває, ніхто тебе не демобілізує. Багато є колег, які раніше уклали контракт, його термін сплив й автоматично дію його продовжили.

Повернемось до рекрутингу. Людина з рекомендаційним листом від частини конкретної йде оформлятися в ТЦК. При цьому в людини може бути копія на телефоні. Це теж передбачено. Оригінал частина направляє в ТЦК. Людина заходить і починає оформлятися як доброволець.

Добровольців ТЦК оформляють позачергово

Якщо людина приходить оформлятися як контрактник, доброволець, для неї не буде жодних черг. ТЦК розмежовують – хто йде за довідкою, а хто йде служити. Далі відбувається процес оформлення особової справи, професійно-психологічний відбір, медичний огляд, тобто ВЛК. Після – людину направляють у навчальну військову частину для підготовки.

Чи можна відмовитись від рекрутингу

Якщо людина взяла рекомендаційний лист, пішла оформлятися, але, наприклад, через якісь захворювання, про які не знала, не може працювати на обраній посаді, служити за контрактом зокрема, бо вимоги на контрактну службу вищі ніж за мобілізацією, їй зобов’язані запропонувати посаду в цій же частині, але за мобілізацією або запропонувати іншу посаду, яка відповідає профілю й стану здоров’я.

Можна у будь-який момент передумати й відмовитися. Це теж передбачено нормативними документами. Умовно кажучи, пішов в одну бригаду, а у процесі спілкування з друзями, військовими, знайомими виявив кращий для себе варіант, де на тебе теж чекають – ось рекомендаційний лист. Це оформляють письмово – що ти відмовляєшся від цієї пропозиції, тебе чекають інші. Це теж можливо зробити.

Зрештою, якщо ти взагалі передумав – добре. Але ти вже зайшов у систему на оформлення – з великою ймовірністю, якщо ти придатний, тебе мобілізують.

Більше охочих влаштуватись на бойові чи не бойові посади?

Тисячі людей звертаються, тому маємо статистику найбільш популярних посад, найбільш поширених вакансій. І десь воно відповідає, десь є певна розбіжність. Згідно з нашою аналітикою з чотирьох онлайн-платформ, з якими ми почали працювати з листопада 2023 року, де розміщують вакансії усі військові частини – там десятки тисяч вакансій – і немає жодної, на яку немає хоча б однієї заявки.

Усі айвівці, які подали заявки, хочуть служити в армії на позиції, пов’язаній з ІТ. Але не треба в армії 50 тисяч айтівців. Тому під навички людини, яка вміє працювати з комп’ютером, має аналітичні здібності, можна підібрати будь-яку іншу вакансію – або штабну, або той же оператор БПЛА, де треба працювати із рокаднимиРокада, рокадні шляхи — залізничні, шосейні або ґрунтові дороги (зрідка — водні судноплавні шляхи) у прифронтовій смузі, що проходять паралельно лінії фронту. електронними механізмами. Або аналітик розвідданих, бо крім людини, яка літає, є людина, яка аналізує фото- й відеокартинку. А ще фахівці з радіоелектронної боротьби та радіоелектронної розвідки. Це те, без чого армія не воює, від цих речей залежить, чи прилетіть по тобі керована авіаційна бомба, чи ні.

Війна триває у різних площинах, і в електронній все більше. Тому що зараз іноді підрозділи безпілотників тримають лінію фронту, яку раніше тримали більше ресурсів, артилерії.

Наша задача – підібрати вакансію людині, допомогти знайти себе, ту посаду, яка найбільше підходить під цивільні навички та профіль людини. Це може не відповідати на 100% цивільній професії, бо іноді це складно, але максимально близько.

Є охочі служити штурмовиками чи у піхоті?

У львівський рекрутинговий центр, наприклад, звернулась жінка, яка хоче служити снайперкою. Командир погодився, її рекрутували. Є хлопці, які хочуть потрапити в конкретну штурмову бригаду і просять посприяти цьому. Якщо у нас немає потрібної вакансії, ми дізнаємося контакти частини, виходимо на зв’язок і "зводимо" людину з рекрутером цієї частини.

Найбільша потреба є у тих частинах, які входять до списку пріоритетного комплектування. Генштаб затвердив більше сотні таких. Про те, чи входить частина у цей перелік, можна лише спитавши рекрутера частини напряму. А до цього переліку входять частини, які безпосередньо беруть участь у бойових діях або відведені на доукомплектування, які відпочивають і поповнюються. Різноманітні локації в них є, але передусім ті, які передбачають бойові дії. Тобто це стрільці, кулеметники, гранатометники і все, що з цим пов’язано, оператори всіх видів озброєння, водії-механіки, водії-стрільці, водії-навідники, тобто люди, які воюють. Вони треба завжди.

Але так само залишаються вакансії для тих, хто це все має ремонтувати, довозити, забезпечувати логістику, штаб, медицину. Медики потрібні, і не тільки бойові, психологи. Одна людина, яка вміє ремонтувати й налагоджувати FPV-дрони потрібна більше ніж десять операторів, бо без неї вони не потрібні.

Ще водії потрібні всі. Хороший водій, залежно від того, куди він рекрутований, може бути водієм-механіком танка, БТР, БМП. Для того, щоб він як водій вмів ефективно застосовувати якусь бойову машину, його треба додатково навчити. Крім базової, буде фахова підготовка – це тижні для того, щоб його навчили БТРом ефективно керувати, виконувати поставлені задачі. Звичайно, їх вчать. Ти не просто стрілець, а й виконуєш фахові функції, ти чимось керуєш.

Чи багато жінок звертаються до рекрутингових центрів, які посади обирають?

Ми бачимо великий потенціал. Ціла програма розвивається, щоб залучати жінок, пояснювати можливості, які відкриваються в армії, в силах оборони загалом. З іншого боку, слід працювати з міноборони, з командирами, так само переконуючи, показуючи приклади, що жінка може працювати на будь-якій посаді в армії і бути ефективною військовослужбовицею, виконувати поставлені завдання. Оскільки є певні соціальні стереотипи, з цим треба працювати.

До 20% тих людей, які залишаються в процесі підбору вакансій, з якими після першого контакту з військовою частиною продовжують працювати – це жінки. Цікавляться вони і бойовими посадами, і штабними, і медичними.

Про грошове забезпечення й різницю у виплатах на різних посадах

Є система доплат. І вона випробувана часом. Постійно вдосконалювалась. І, на мій погляд, вона є справедливою. Мінімум для солдата – це 20100 гривень. Це оклад. Далі – надбавки за звання, посаду тощо. І є система доплат – 30, 50, 70, 100 тисяч. 30 – якщо виконують спеціальні завдання, необов’язково на передній лінії. 50 – для тих військовослужбовців, які перебувають на передових командних пунктах в штабах, 100 тисяч – безпосередньо за участь у бойових діях на передовій лінії. Це місячні доплати. І нещодавно ввели ще одну доплату – 70 тисяч за повний місяць перебування на передовій лінії.

Усі розуміють, що люди виснажуються, їх складно замінити з огляду на різні чинники. Тому й ввели додаткову доплату – якщо ти більше місяця перебуваєш на передовій, за кожен місяць отримуєш ще 70 тисяч. Сумарно отримують достатньо серйозні гроші. І це теж є певним чинником мотивації: людина виконує свій громадянський обов’язок, реалізується як фахівець, як особистість, маючи змогу достойно утримувати себе, свою сім’ю.

Усе лікування відбувається державним коштом. Для тих, хто лікується за кордоном, передбачене грошове забезпечення, яке триває незалежно від терміну лікування. Раніше були ексцеси. Давали чотири місяці – передбачали, що ти маєш повернутись з-за кордону на ВЛК. Зараз це врегулювали.

Крім того, для сімей тих, хто загинув, так само передбачені виплати немаленькі. Фактично це можна назвати страховкою життя.

Про базову підготовку рекрутованих цивільних без досвіду служби

Базову військову підготовку проходять всі. Без винятку. Ніхто не відправить людину служити в частину, якщо у неї немає базової місячної підготовки. Цю місячну програму складали разом з нашими іноземними партнерами. Людину вчать стріляти, тактиці, засобам укриття. Базова підготовка є обов’язковою.

Далі – фахова підготовка. Вона так само є обов’язковою, якщо ти йдеш виконувати конкретну функцію. Цьому вчать, чимало вчать за кордоном.

Допомога, конкуренція чи різні напрямки – чи співпрацюють Центри рекрутингу з ТЦК?

Задачі комплектування сил оборони у нас чимось подібні. Хоча наша задача – допомогти людині знайти себе, а задача комплектувати є вторинною.

Усі процеси, якими займається ТЦК та СП, займається ТЦК та СП. Тут немає безпосередньої взаємодії чи якогось інформаційного обміну чи контакту. Є взаємодія, коли людина, потрапляючи в ТЦК на оформлення, стикається з якимись питаннями чи непорозуміннями: десь треба документи уточнити, десь треба допомогти пройти цей шлях оформлення. Тоді рекрутер, який тримає контакт з людиною, періодично його набирає. Так само людина, знаючи свого рекрутера, маючи його телефон, звертається, просить про допомогу і отримує цю допомогу. За потреби, питання делегується вище, щоб врегулювати будь-яке непорозуміння в ТЦК. Система працює. Ми кожного супроводжуємо до його військової частини.

Хто працює в рекрутингових центрах?

Виключно цивільні люди. Це наш формат, ми від початку його обрали. Це цивільне середовище, це ЦНАП, де цивільні, зазвичай жінки-рекрутерки, надають інформацію, консультують інших цивільних. Це так працює.

Кропивничани з 17 червня можуть звертатись до Центру, який працює на базі ЦНАПу, жителі області можуть телефонувати, писати на електронну пошту чи звертатись особисто, приїхавши в обласний центр.

(Як працювати надалі – ред.) ми будемо бачити за динамікою, за потребами. Тому що у нас є певний досвід, зокрема у Полтавській та Дніпропетровській областях, де ще й по районах так само відкрились рекрутингові центри. Буде потреба зробити так у Кіровоградській області, будемо радитися звичайно з місцевою владою і так само сприяти, спонукати це робити. Насправді, незалежно від того, де людина проживає, де вона зареєстрована, можна звернутися в будь-який Центр за допомогою, за сервісом, за консультацією.

На початок