"Влітку таких замовлень побільшало". У Кропивницькому збирають для ЗСУ сухі душі, вологі серветки та засоби від комарів

"Влітку таких замовлень побільшало". У Кропивницькому збирають для ЗСУ сухі душі, вологі серветки та засоби від комарів

У Кропивницькому збирають допомогу на фронт — сухі душі, вологі серветки та засоби від комарів. Влітку від військових таких замовлень побільшало.

Про це Суспільному розповіла учасниця громадського простору Krop:hub Олександра Морозова.

У просторі збирають допомогу з початку російсько-української війни. Зі слів Олександри, виконувати замовлення від військових не встигають, бо запитів дуже багато, вони — в необмеженій кількості.

Крім літніх потреб, незалежно від пори року, військові потребують маскувальних сіток. Нині мають запити на пів сотні, розповів учасник громадського простору Krop:hub Антон Майстренко.

"Приходять замовлення на сітки різного розміру. Наприклад, щоб накрити пікап, потрібна сітка три на п'ять метрів, накрити С 300 — сітка 15 на 15 метрів. Зараз черга на сітки на місяць вперед".
Сухі душі, вологі серветки та засоби від комарів. У Кропивницькому збирають допомогу для ЗСУ
Учасник громадського простору Krop:hub Антон Майстренко. Суспільне Кропивницький

Учасник громадського простору Олег возить допомогу на фронт. За його словами, нині є запити на металеві скоби. Аби військові зробили бліндаж, їх потрібно не менше тисячі.

"Військові будують укриття. Валять дерева, кладуть на яму, бліндаж. Ці колоди збивають між собою. Потім — накат і збивають другий ярус цими скобами. Коли є приліт, якщо не збивати, колоди розлітаються, якщо збивати — краще тримає".
Сухі душі, вологі серветки та засоби від комарів. У Кропивницькому збирають допомогу для ЗСУ
Військові просять такі металеві скоби. Суспільне Кропивницький

Допомогти можуть усі охочі, сказав чоловік. Krop:hub працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 14:00 на вулиці Преображенська, 2а.

"Якщо є бажання допомогти руками, звертатись можна до нас. Просто працювати кувалдою, розклепувати та виробляти їх".

Вологі серветки потрібні щодня й у великій кількості, сказав військовий з позивним "Борода".

"Серветками ти можеш швидко протертися. Так само присипка дитяча – вона обов’язкова, тому що тіло пітніє. Її купують на стопи, щоб не пітніли, та інтимна гігієна. Щоб не запрівало тіло. Бо на позиціях перебуваємо тиждень, два, три, може бути й місяць. Потрібні засоби від комарів та сітка".

На початок