Щури біля школи: у Кропивницькому прибрали смітник біля гімназії, причину його появи усунути не можуть

Щури біля школи: у Кропивницькому прибрали смітник біля гімназії, причину його появи усунути не можуть

Ексклюзивно
Місце стихійного звалища біля гімназії "Інноваційна" до та після прибирання сміття
Місце стихійного звалища біля гімназії "Інноваційна" у Кропивницькому до та після прибирання сміття. Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому біля паркану гімназії "Інноваційна" на вулиці Незалежності прибрали смітник. З проханням це зробити до начальника управління житлово-комунального господарства Віктора Кухаренка звернулись журналісти Суспільного. Причина утворення стихійного звалища — сміттєвий майданчик поруч, вважає директорка гімназії Людмила Бондаренко. Перенести його міська влада не може.

Про смітник Людмила Бондаренко розповіла Суспільному у травні. Через сміття, з її слів, біля школи з’явились щури. Скільки часу існує звалище, не пам’ятає.

"Ми не один рік боремось з цим. Це дуже небезпечно для дітей. Тут майданчик спортивний, діти займаються фізкультурою, коли гарна погода, вихователі груп подовженого дня виводять діток на прогулянку. Від смітника завжди до нас вітром задуває сміття, прибираємо його постійно".

За інформацією Віктора Кухаренка, яку він надав письмово на журналістський запит Суспільного, сміття прибрали комунальні підприємства "Благоустрій" та "Універсал 2005".

Щоб біля школи не утворювали смітник, треба перенести контейнерний майданчик в інше місце, вважає директорка гімназії. З її слів, у травні 2023 року звернулись до керівника управління житлово-комунального господарства Віктора Кухаренка, просили перенести сміттєвий майданчик.

"Жителі мікрорайону зносять різноманітне сміття, шини, гілки, а штрафують школу. Це не наш контейнер, тому ми хочемо, щоб його прибрали з прилеглої до гімназії території. Він (Віктор Кухаренко – ред.) повідомив, що наразі опрацьовують зазначене у листі питання, після визначення місця розташування контейнерів для побутових відходів його розгляне комісія з визначення розташування місць контейнерних майданчиків".

У відповіді на запит Суспільного Віктор Кухаренко повідомив, через щільність забудови мікрорайону іншого місця для контейнерного майданчика знайти не можуть.

На початок