У Знам’янці на Кіровоградщині прихистили 38 евакуйованих з Харківщини цуценят

У Знам’янці на Кіровоградщині прихистили 38 евакуйованих з Харківщини цуценят

Ексклюзивно

У притулку для тварин "Дай лапу", що у місті Знам’янка Кропивницького району Кіровоградської області, прихистили 38 цуценят та одну дорослу собаку, яких евакуювали з Харківщини. Нині їм шукають родини.

Тварин у Знам’янку з лінії фронту, зокрема з Вовчанська, 22 травня привезли волонтери, розповіла Суспільному директорка притулку Богдана Стоян. За її словами, везли тих, за ким нікому було доглядати. Нині лікують трьох цуценят.

"Підозра на чуму, лишай, виснаження. ЕнтеритЗапалення кишок., ураження печінки. Лікуємо наслідки".
У Знам’янці на Кіровоградщині прихистили 38 евакуйованих з Харківщини цуценят
Богдана Стоян та її підопічні. Суспільне Кропивницький

Серед евакуйованих з Харківщини є й безпритульні собаки, й домашні, які залишились без господарів, сказала Богдана Стоян. Усім підопічним притулку шукають родини.

"Цього разу ми прийняли 39, минулого було 42 тварини. Торік було дві евакуації – брали котів – десь 30-40. Якоїсь підтримки від держави ми не маємо. Ми виключно виживаємо завдяки донатам, особистим грошам волонтерів. І особистому часу волонтерів, який не оплачується".

Крім собак, зі слів директорки, у притулку живуть 43 котів. Прилаштовувати дорослих тварин, за її словами, складніше. На утримання тварин в притулку щомісяця витрачають 50 тисяч гривень. Потребують допомоги у будівництві вольєрів.

"Постійно мають бути базові ліки – антибіотики, вітаміни, харчі постійно потрібні – корма або субпродукти.

Усього у знам’янському притулку живуть майже сотня котів та собак.

На початок