Допомога від міста-побратима з Німеччини. Кропивницький отримав каналопромивну машину

Допомога від міста-побратима з Німеччини. Кропивницький отримав каналопромивну машину

Каналопромивна машина для обслуговування каналізаційних і водопровідних мереж
Каналопромивна машина для обслуговування каналізаційних і водопровідних мереж. Суспільне Кропивницький

Кропивницький отримав допомогу від німецького міста-побратима КрефельдМісто в Німеччині, розташоване на північний захід від міста Дюссельдорф та за декілька кілометрів від річки Рейн. Населення 236,3 тисячі людей (на 2009 рік). Площа 137,68 км. — машину для обслуговування каналізаційних і водопровідних мереж. Вона допоможе в догляді за стічними мережами міста, зможе очищати підземні зливні канали.

Про це Суспільному розповів начальник обласної військової адміністрації Андрій Райкович під час презентації машини. Сказав, бюджетних грошей на доставлення машини не витратили.

" Третій рік повномасштабного російського вторгнення. Для нас цінна і необхідна будь-яка допомога наших міжнародних партнерів, громад європейських міст-побратимів. Адже кропивницька комунальна техніка надає допомогу у прифронтових Херсоні, Миколаєві, Нікополі. Техніка пошкоджена від обстрілів".

Працівниця пресслужби Кропивницької міськради Любов Попович розповіла, що ця машина 2002 року випуску, вона працювала у Німеччині. Кропивницькому її передали, як гуманітарну допомогу.

Нагадала, що у вересні 2023 року міська pада задекларувала партнерські відносини між громадою міста Крефельд та Кропивницьким.

Привіз машину з Німеччини Андрій Бойченко. Він водій транспортної компанії.

"Проїхав дві тисячі кілометрів. Машина у гарному технічному стані, за час перевезення ніяких проблем не було. Сподіваюся, вона прослужить на благо міста ще довгий час".

На баланс якого комунального підприємства передадуть машину, визначить міськвиконком, сказав Андрій Райкович.

На початок