Кіровоградщина втратила військових Юрія Гуча та Миколу Дудника

Кіровоградщина втратила військових Юрія Гуча та Миколу Дудника

Кіровоградщина втратила військових Миколу Дудника та Юрія Гуча
Зліва направо Микола Дудник та Юрій Гуч. Facebook Кетрисанівської та Мар'янівської громад/Суспільне Кропивницький

На російсько-українській війні загинули двоє захисників з Кіровоградської області. Це Юрій Гуч з Кетрисанівської громади Кропивницького району та Микола Дудник з села Велика Виска Новоукраїнського району.

Серце захисника Юрія Гуча зупинилося 26 квітня під час проходження військової служби. Про це написали на сторінці Кетрисанівської громади у Facebook. Де та за яких умов це сталось – не повідомляють.

Боєць народився 16 березня 1972 року в селі Федорівка колишнього Бобринецького району (нині Кропивницький район). До п'ятого класу навчався у Світловодській школі санаторного типу. В 1984 році сім’я Юрія Гуча переїхала на постійне місце проживання в село Вереміївка.

Військову строкову службу чоловік проходив в Угорщині. Після її завершення повернувся у село та працював в дослідному господарстві "Червоний землероб".

Поховають військового 9 травня у селі Чарівне Кетрисанівської громади.

Микола Дудник долучився до лав Збройних сил України у 2016 році. Загинув 19 квітня під час виконання бойового завдання на Купʼянському напрямку Харківської області. Йому було 43 роки, про це Суспільному розповів голова Мар'янівської громади Андрій Флоря.

Поховають захисника у рідному селі Велика Виска, 10 травня. О 10:00 відбудеться церемонія прощання біля місцевого будинку культури. О 10:30 – біля будинку родини за адресою: вулиця Поштова, 27.

На початок