З вересня 2023 року вважали зниклим безвісти. У Кропивницькому попрощалися з Олександром Конопатським

З вересня 2023 року вважали зниклим безвісти. У Кропивницькому попрощалися з Олександром Конопатським

У Кропивницькому попрощалися з Олександром Конопатським
Загиблому бійцеві Олександру Конопатському був 41 рік. Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища попрощалися з старшим сержантом Олександром Конопатським. Боєць загинув 5 вересня 2023 року на Донеччині. Йому був 41 рік.

Це інформація від керівника пресслужби Кропивницької міськради Сергія Якуніна.

Олександр Конопатський народився 13 червня 1982 року в селі Аврамівка Кропивницького району Кіровоградської області. Пройшов військову строкову службу. Після демобілізації працював трактористом-машиністом в приватному підприємстві.

З 2008 по 2018 роки працював машиністом екскаватора на підприємстві "Дніпро – Кіровоград".

На початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну перебував за кордоном. Звідти повернувся у березні 2022 року та добровольцем приєднався до лав ЗСУ. Служив на посаді водія-заправника автомобільного відділення взводу забезпечення зенітного ракетно-артилерійського дивізіону. Воював на донецькому напрямку.

Олександр Конопатський загинув 5 вересня 2023 року в районі села Оріхово-Василівка Бахмутського району Донецької області. До 24 квітня 2024 року офіційно вважався безвісти зниклим.

Панахиду за загиблим бійцем відслужив архієпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк. У чоловіка залишились двоє синів 17 і восьми років, дружина та сестра.

На початок