Кіровоградщина втратила на фронті Олександра Конопатського та Миколу Тищенка

Кіровоградщина втратила на фронті Олександра Конопатського та Миколу Тищенка

Кіровоградщина втратила на фронті двох захисників
Микола Тищенко (ліворуч) та Олександр Конопатський (праворуч). Колаж: Суспільне Кропивницький

Кіровоградщина втратила на фронті двох захисників. Це – Олександр Конопатський з Катеринівської громади та Микола Тищенко з селища Новгородка Кропивницького району.

Сержант Олександр Конопатський загинув 5 вересня 2023 року в районі села Оріхово-Василівка Донецької області. Боєць народився 13 червня 1982 році у селі Аврамівка. Йому був 41 рік. Про це на у Facebook написала голова Катеринівської громади Тетяна Пучка.

Поховають захисника у вівторок, 7 травня, у Кропивницькому на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища. Початок церемонії прощання о 10:00, це інформація від керівника пресслужби Кропивницької міськради Сергія Якуніна.

Солдат Микола Тищенко служив бойовим механіком третього механізованого взводу третьої механізованої роти першого механізованого батальйону військової частини. Помер 3 травня 2024 року в селі Мала Токмачка Пологівського району Запорізької області. Йому було 23 роки. Про час та місце поховання повідомлять додатково. Про це повідомили на сторінці Новгородківської громади у Facebook.

На початок