Не помітили суперника. "Інгулець" вдома розгромив івано-франківське "Прикарпаття"

27-04-24-інгулець прикарпаття
Гра відбулась 27 квітня 2024 року у Петровому на Кіровоградщині. Колаж: Суспільне Кропивницький

У шостому турі чемпіонату України з футболу серед команд чемпіонської групи Першої ліги сезону 2023-24 років футбольний клуб "Інгулець" з селища Петрове Олександрійського району Кіровоградської області переміг івано-франківське "Прикарпаття" з рахунком 4:0, забивши усі голи в першому таймі. Гра відбулась 27 квітня у Петровому.

За перебігом матчу між другою та восьмою командами чемпіонату спостерігав кореспондент Суспільного.

Долю матчу вирішив перший тайм, і розпочали господарі розгром суперників вже на четвертій хвилині: Віталій Кольцов, отримавши передачу у карному майданчику "Прикарпаття", точно пробив у дальній кут воріт Андрія Бобринця — 1:0.

На 30-ій хвилині підопічні Владислава Лупашка збільшили свою перевагу: Ярослав Богунов подав, а Артем Сітало пробив головою у верхній кут воріт гостей — 2:0.

За три хвилини Богунов додав до гольової передачі гол, точно пробивши з меж карного майданчика — 3:0.

А за п'ять хвилин до перерви дублем відзначився Кольцов, забивши з-за меж карного майданчика й встановивши, як виявилось, остаточний рахунок у грі — 4:0.

Другий тайм, по суті, був формальністю й минув без результативних дій гравців.

Перемога, яку зафіксував фінальний свисток арбітра Степана Лапка, стала другою для "Інгульця" у протистоянні з іванофранківцями у цьому сезоні та фактично забезпечила петрівчанам вихід в УПЛ, адже відрив від третього місця за чотири тури до завершення чемпіонату становить дев'ять очок. Підопічні ж Олега Рипана після 24 ігор мають 33 очки, перебуваючи на передостанньому місці в чемпіонській групі.

У наступному турі команда з Кіровоградщини гратиме на виїзді проти "Кудрівки-Ниви", яка у світному турі перемогла саме третю команду групи "Лівий берег" з Києва, допомігши "Інгульцю" збільшити відрив від киян.

"Прикарпаття" у сьомому турі в чемпіонській групі зіграє на власному полі проти "Маріуполя".