"Інгулець" завдав "Карпатам" першої домашньої поразки в сезоні у матчі лідерів Першої ліги

19-04-2024-карпати-інгулець
Гра відбулася 19 квітня 2024 року у Львові. Колаж: Суспільне Кропивницький

У п'ятому турі чемпіонату України з футболу серед команд чемпіонської групи Першої ліги сезону 2023-24 років футбольний клуб "Інгулець" з селища Петрове Олександрійського району Кіровоградської області переміг львівські "Карпати" з рахунком 1:2. Гра відбулась 19 квітня у Львові.

За перебігом матчу спостерігав кореспондент Суспільного.

Підопічні Мирона Маркевича могли забивати вже на першій хвилині, та м'яч після удару бразильця Невеса пролетів повз ворота гостей.

Львів'яни намагалися контролювати перебіг подій на полі, а "Інгулець" намагався контратакувати за першої ж нагоди. Одна з таких атак закінчилася гострою подачею Олександра Козака та ударом Артема Сітала повз ворота, які захищав Андрій Кожухар, на десятій хвилині.

Рівна гра у першій половині матчу закінчилась без забитих голів.

Дебют другого тайму став успішним для підопічних Владислава Лупашка:

В дебюті другого тайму гості відкрили рахунок: Козак подавав у карний майданчик "Карпат", Кожухар очікував, що подачу перехопить захисник Владислав Бабогло, але цього не відбулось, і м'яч залетів у дальній кут воріт — 0:1.

Після пропущеного голу львів'яни взяли м'яч під контроль, але дисциплінована гра суперників у захисті створювала їм суттєві проблеми на завершальних стадіях атак.

На 84-ій хвилині капітан господарів Амбросій Чачуа збив Козака у власному карному майданчику — арбітр матчу Євген Цибулько призначив пенальті, який реалізував Ярослав Богунов, подвоївши перевагу "Інгульця" в рахунку — 0:2.

На першій компенсовані до гри хвилині львів'янам вдалося скоротити відставання в рахунку: бразильський легіонер "Карпат" Аріельсон перекинув м'яч через голкіпера петрівчан Олексія Паламарчука, а Ян Костенко "заніс" м'яч у ворота — 1:2.

Залишок ігрового часу господарів провели в атаках, та забити вдруге і бодай зрівняти рахунок не змогли. Фінальний свисток арбітра зафіксував першу домашню й другу загалом поразку "Карпат" у сезоні.

Попри програний матч львів'яни — перші у чемпіонській групі, а команда з Кіровоградщини — друга. Відстань між командами скоротилась до п'яти очок: 57 — у "Карпат", 52 — в "Інгульця".

У шостому турі "Інгулець" зіграє вдома з івано-франківським "Прикарпаттям", на "Карпати" очікує виїзна гра проти "Полтави".