Частини вулиць Театральна та Паученка у Кропивницькому визначили пішохідними. Що зміниться

Частини вулиць Театральна та Паученка у Кропивницькому визначили пішохідними. Що зміниться

Вулиця Театральна у Кропивницькому. 23 квітня 2024 року
Вулиця Театральна у Кропивницькому. 23 квітня 2024 року. Суспільне Кропивницький

Частини вулиць Театральна та Архітектора Паученка у Кропивницькому визначили пішохідними зонами. Відповідне рішення ухвалила міська рада, тим самим скасувавши попереднє рішення від 2015 року. Тоді вулиця Театральна мала іншу назву. Це стало причиною ухвалення нового рішення, а для містян у правилах дорожнього руху нічого не зміниться.

Про це розповів Суспільному начальник управління транспорту міської ради Віктор Житник.

Пішохідними визначили частину вулиці Театральна від Великої Перспективної до Кавалерійської та відрізок вулиці Архітектора Паученка від Великої Перспективної до Пашутінської.

Пішохідна вулиця призначена виключно для пішоходів, рух транспорту нею заборонений.

Попереднє рішення міськради від 5 березня 2015 року "Про перекриття руху автотранспорту на вулиці Дворцова" втратило чинність. Вулицю Театральна перейменували з Дворцова у 2022 році.

Історичну назву вулиці Велика Перспективна повернули у 2011 році, до цього вона мала ім'я Карла Маркса. У тому ж році частина вулиці Леніна отримала ім'я Архітектора Паученка. Вулиця Кавалерійська до 2014 року була вулицею Орджонікідзе, а Пашутінська отримала свою назву у 1993 році. До того мала ім'я більшовика Івана Компанійця.

На початок