Легіонери зіграли за суперників. "Олександрія" програла домашній матч черкаському "ЛНЗ"

21-04-24-олександрія-лнз
Гра відбулась 21 квітня 2024 року в Олександрії. upl.ua

У матчі 25-го туру української футбольної Прем'єр-ліги сезону 2023-24 років футбольний клуб "Олександрія" з однойменного міста Кіровоградської області програв черкаському "ЛНЗ" з рахунком 1:2. Гра відбулась 21 квітня на стадіоні "Ніка" в Олександрії.

За перебігом матчу слідкував кореспондент Суспільного.

Обидві команди почали гру обережно. Підопічні Руслана Ротаня намагалися "розхитати" захист суперників, але черкаська команда в захисті грала дисципліновано.

На 12-ій хвилині у складі гостей відбулася вимушена заміна: замість травмованого Дениса Норенкова на поле вийшов Олександр Насонов. А за чотири хвилини, після подачі кутового, господарі відкрили рахунок: удар португальця Кампоса через себе після навісу заблокував захисник, першим на добиванні був Юрій Копина, який точно пробив у кут воріт "ЛНЗ" — 1:0.

Решту ігрового часу першої половини матчу команди грали позиційно, без моментів, з великою кількістю помилок в центрі поля. Олександрійці намагалися грати у вертикальний футбол та високо пресингували суперників, змушуючи їх помилятись. Та у компенсований до першого тайму час підопічним Олега Дулуба вдалося відігратися, і сталося це після помилки Кампоса перед власним карним майданчиком. Португалець невдало обробив м'яч і той опинився у нападника "ЛНЗ" Олексія Хобленка, який віддав його на Владислава Наумця, і півзахисник гостей відновив рівновагу в рахунку — 1:1.

Другий тайм розпочався з боротьби, але моментів не виникало аж до 59-ої хвилини, коли олександрієць Микола Михайленко пробив повз ворота гостей з меж карного майданчика після проходу Копини й скидання під удар. М'яч у ворота міг підправити Олександр Бєляєв, але не встиг підставити ногу.

На 64-ій хвилині свою команду від пропущеного голу врятував голкіпер черкаської команди Євгеній Кучеренко, відбивши удар Владислава Калітвінцева під поперечину. А вже за хвилину у поперечку воріт гостей влучив Кирило Ковалець.

У "ЛНЗ" запам'ятався удар з гострого кута від Геннадія Пасіча на 67-ій хвилині, м'яч пролетів повз ворота.

Помітним було бажання обох команд виграти матч: олександрійці більше тримали м'яч, черкасці гостро контратакували. Одна з таких атак, на 77-ій хвилині, могла завершитися голом кабовердійця Ейнела, але голкіпер олександрійців Микита Шевченко перевів удар на кутовий.

Вдруге легіонер господарів, цього разу бразилець Безерра, зіграв за суперників на 82-ій хвилині, віддавши передачу на Ейнела, який реалізував вихід віч-на-віч з Шевченком, принісши перемогу своїй команді — 1:2.

Програвши, "Олександрія" залишилась 12-ою в чемпіонаті, маючи 25 очок після 25 ігор. "ЛНЗ" ж обійшов полтавську "Ворсклу" і з 32 очками піднявся на сьому сходинку турнірної таблиці.

У 26-му турі на підопічних Ротаня чекає виїзна гра проти ковалівського "Колоса", черкаська команда зіграє вдома з лідером чемпіонату, донецьким "Шахтарем".