У війні з РФ загинули Олександр Свириденко, Віталій Швачко, Юрій Соколенко, Євген Ємельяненко з Кіровоградщини

У війні з РФ загинули Олександр Свириденко, Віталій Швачко, Юрій Соколенко, Євген Ємельяненко з Кіровоградщини

Юрій_Соколенко,_Євген_Ємельяненко,_Віталій_Швачко_та_Олександр_Свириденко
Зліва направо: Юрій Соколенко, Євген Ємельяненко, Віталій Швачко та Олександр Свириденко. Колаж: Суспільне Кропивницький

У війні з Росією загинули захисники з чотирьох громад Кіровоградської області. Віталій Швачко з Соколівської громади, Олександр Свириденко зі Знам'янської, Юрій Соколенко з Бобринецької, Євген Ємельяненко з Устинівської.

19 травня о 12 годині у Знам'янці прощатимуться з Олександром Свириденком він загинув 28 липня 2023 року під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Новопрокопівка Пологівського району Запорізької області. Про це написали на офіційній сторінці громади у Facebook.

Віталій народився 19 серпня 1979 року у селі Веселий Кут. Навчався у Знам’янському професійному училищі №-3. Працював на підприємстві "Агропродукт". До лав ЗСУ був мобілізований 27 грудня 2022 року. Воював на посаді стрільця-снайпера.

У Соколівській громаді 19 квітня попрощалися молодшим сержантом, жителем села Черняхівка Віталієм Швачко. Він загинув 12 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Табаївка на Харківщині. Про це написали на офіційній сторінці громади у Facebook.

Віталій народився 21 липня 1989 року у селі Володимиро-Іллінка Бобринецького району Кіровоградської області. Після закінчення школи навчався у Кіровоградському ПТУ №8. Працював оператором котельні комунального підприємства “Теплоенергетик”. Був часником АТО.

До лав ЗСУ був мобілізований 7 лютого 2024 року. Поховали захисника на Алеї почесних поховань у селі Черняхівка.

Юрій Соколенко, 1973 року народження, з Бобринецької громади загинув 14 квітня 2024 року біля населеного пункту Григорівка Донецької області. Про це написав на своїй сторінці у Facebook голова громади Леонід Кравченко. Про дату прощання з бійцем повідомлять додатково.

Євген Ємельяненко, 1979 року народження, житель села Мар’янівка Новоігорівського старостинського округу Устинівської громади загинув 6 серпня 2023 року під час бойового завдання в районі населеного пункту Велика Новосілка Волноваського району Донецької області. Воював на посаді — стрілець-помічник гранатометника третього відділення морської піхоти. Про це написали на офіційній сторінці громади у Facebook. З серпня минулого року боєць вважався безвісти зниклим, нині стало відомо про його загибель. Про дату прощання повідомлять додатково.

На початок