У Кропивницькому попрощались з військовими Андрієм Русовим, Русланом Бєлановим та Ярославом Поповим

У Кропивницькому попрощались з військовими Андрієм Русовим, Русланом Бєлановим та Ярославом Поповим

Андрій Русов був учителем, але вирішив присвятити своє життя військовій справі. Руслан Бєланов до повномасштабної війни був спортивним тренером. Ярослав Попов був співвласником мережі аптек. З трьома військовими попрощалися в Кропивницькому.

Колега Андрія Русова Людмили Прилипко розповіла Суспільному, він вирішив присвятити своє життя військовій справі у 2020 році – тоді перейшов на контрактну службу. Мав нагороди, в тому числі відзнаку міністра оборони. Людмила Прилипко прийшла вшанувати пам'ять Андрія Русова на Далекосхідне кладовище в Кропивницькому. Вона розповіла, Андрій народився в селі Оникієве Новоукраїнського району.

Він закінчив Оникіївську загальноосвітню школу, отримавши срібну медаль. Вступив до педагогічного університету, де закінчив факультет технічних дисциплін, отримавши спеціальність вчителя трудового навчання. Повернувшись до рідної школи, отримав посаду вихователя групи продовженого дня, також викладав предмет "Основи здоров’я".

Після повномасштабного вторгнення Росії Андрій служив старшим водієм відділення інженерно-аеродромного забезпечення. Загинув 15 квітня. Йому було 35 років.

Руслан Бєланов народився в Кропивницькому, закінчив будівельний технікум. Працював будівельником, машиністом на підприємстві, розповіла Суспільному подруга родини Олена Околєлова. Руслан з дитинства захоплювався китайськими єдиноборствами. Закінчив факультет фізичного виховання. Створив федерацію кунг-фу Кіровоградської області, був майстром спорту України, тренером. Мобілізували Руслана Бєланова у жовтні 2023 року. Загинув 11 грудня минулого року біля села Синьківка Харківської області, чотири місяці його вважали безвісти зниклим. Бійцеві було 50 років

Ярослав Попов народився в місті Конотоп Сумської області. З 1990 року навчався в кропивницькій Льотній академії на пілота-штурмана. Пройшов військову кафедру і став офіцером запасу, розповіла Суспільному заступниця начальниці управління культури Неля Чорна. У листопаді 2022 року Ярослав був мобілізований. Служив на посаді командира першого механізованого взводу. Старший лейтенант Ярослав Попов загинув 27 липня 2023 року біля села Роботине Пологівського району Запорізької області. Бійцеві було 50 років.

Поховали військових на Алеї слави.

На початок