На дистанційному чи на канікулах. Як навчаються кропивницькі школярі

На дистанційному чи на канікулах. Як навчаються кропивницькі школярі

На дистанційному чи на канікулах. Як навчаються кропивницькі школярі
. Суспільне: Кропивницький

Учні з третього по одинадцятий класи шкіл Кропивницького з 15 жовтня навчаються дистанційно. Перші і другі класи – пішли на канікули. Вчителі викладатимуть домашні завдання через соцмережі, проводитимуть онлайн заняття, записуватимуть відеоуроки.

Кропивничанка Тетяна Андрейченко допомагає підготуватись до онлайн уроку доньці-третьокласниці. Назвала, які, на її думку, недоліки у дистанційного навчання: "Це не може бути якісним навчанням. Діти дуже мало часу займаються. Потім дитина цілий день знаходиться без нагляду. Я працюю зранку до вечора, не маю змоги сидіти і навчати її".

Доньці, на відміну від мами, більше подобається навчання вдома.

Вчителька третього класу гімназії імені Шевченка Олена Єрьоменко розповіла, що до онлайн-уроку з 33 учнів доєдналось 23: "Українську мову і математику проводимо через програму Зум. Я не просто пояснюю якусь тему, а маю можливість діток запитати".

Зі слів вчительки, краще – коли діти навчаються у школі, коли вчитель має можливість підійти до кожної дитини.

Читайте також: Університети Кропивницького: де навчатимуться дистанційно.

З 80 вчителів 10 працюють у школі, інші – з дому – розповіла директорка гімназії Галина Война. Як проходить дистанційне навчання, контролюють через програму "Календар", де вчитель відмічає кожен урок: "Кожен вчитель, який працює, виставляє свій урок. Ми можемо заходити на будь який урок, тут є посилання. І я таким чином контролюю".

З 19 жовтня кропивницькі учні підуть на двотижневі канікули.

Що відомо

На початок