Справа Діани Хріненко: у кропивницькому суді продовжують вивчати відеодокази у справі вбивства школярки

Справа Діани Хріненко: у кропивницькому суді продовжують вивчати відеодокази у справі вбивства школярки

У Кіровському районному суді Кропивницького продовжують розгляд справи по вбивству Діани Хріненко. Нині переглядають відеодокази, зокрема, обшук і вилучення автомобіля обвинуваченого. Обвинувачений Микола Середніцький провину не визнає, сказав не вірить у правдивість експертизи. Розгляд справи триває п'ятий рік.

Один з доказів – відео вилучення з автомобіля гумових килимків з ймовірними слідами крові. Такі ж плями знайшли на задньому сидінні машини. За словами прокурора Костянтина Клюкіна, у зразках крові експертиза виявила ДНК вбитої 16-річної дівчини.

"Крім того, до цього проводився обшук автомобіля, під час якого вилучили чохли, по ним також проведена судово-біологічна експертиза і були встановлені сліди біологічного походження Діани Хріненко. В сукупності всі матеріали кримінального провадження вказують на винуватість Середніцького".

Обвинувачений Микола Середніцький сказав, експертизі не вірить.

"Так, кров була, але вона не Діани Хріненко. Що стосується експертиз, ми будемо на судових засіданнях розбиратись, і все стане на свої місця. Я не винуватий, Діани Хріненко ні разу у житті не бачив і не знаю її".

Мати Діани Хріненко Олена Хріненко сказала, на її думку, справу розглядають дуже довго. Адвокат затягує і зриває засідання.

Справа Діани Хріненко: у кропивницькому суді продовжують вивчати відеодокази у справі вбивства школярки
У кропивницькому суді переглядали відеодокази у справі вбивства Діани Хріненко. Фото: Суспільне Кропивницький

Адвокат обвинуваченого Олександр Урсаленко на засіданні був онлайн.

"Я хочу зазначити, в автомобілі проводився обшук, жодна кримінальна література не дає права робити опломбування, шляхом наклеєння скотчу. Тобто надалі буде випливати питання, яким чином потрапили зразки крові на сидіння цього автомобіля".

Суддя Олександр Куценко просив адвоката приходити на засідання особисто, аби не затримувати розгляд справи.

За словами прокурора, у разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання від 10 до 15 років позбавлення волі.

Наступне засідання відбудеться 26 березня.

Судові засідання у справі про вбивство Діани Хріненко з села Суботці тривають п'ятий рік. 16-річна дівчина зникла у ніч на 25 серпня 2018 року після святкування Дня незалежності. Останки школярки знайшли наприкінці березня 2019 року. За пів року затримали підозрюваного у вбивстві. Розшукали його в Польщі.

На початок