Боєць з Кіровоградщини виборов срібло чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств

Боєць з Кіровоградщини виборов срібло чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств

Мілан Ніколенко, Долинська, ММА
Мілан Ніколенко був єдиним представником Кіровоградщини на світовій першості. Колаж: Суспільне Кропивницький

Мілан Ніколенко з міста Долинська Кропивницького району Кіровоградської області став віцечемпіоном світу зі змішаних єдиноборств ММА серед молоді. Світова першість серед молоді та дорослих відбулася в албанській Тирані.

За інформацією тренера спортсмена Олександра Коренкова, учасниками змагань стали понад пів тисячі спортсменів та спортсменок з понад пів сотні країн. Україну представляли 29 бійців – 16 серед молоді й 13 серед дорослих. Вихованець Долинського спортивного клубу "Легіон" був єдиним представником Кіровоградщини у збірній.

Мілан Ніколенко виборов срібло у ваговій категорії 70,3 кілограма, проступившись у фінальному поєдинку іншому українцю, бійцю із селища Коцюбинське Київської області Івану Ющенку.

Мілан Ніколенко фінал ЧС в Тирані
Оголошення результатів фіналу у ваговій категорії 70,3 кілограма, Тирана, 24 листопада 2023 року. Фото: Facebook Національної федерації змішаних єдиноборств ММА України

Мілан Ніколенко фінал ЧС в Тирані п'єдестал
Срібний п'єдестал Мілана Ніколенка в Тирані. Фото: Facebook Національної федерації змішаних єдиноборств ММА України

Загалом у змаганнях серед молоді українці вибороли три золоті, дві срібні й п’ять бронзових нагород, що дозволило виграти медальний залік серед збірних-учасниць чемпіонату. На одну срібну медаль менше у збірної Казахстану, яка стала другою в командному заліку, треті – спортсмени з Таджикистану, у доробку яких по два золота й срібла та три бронзи.

У змаганнях дорослих спортсменів українці вибороли срібну й бронзову нагороди, розділивши 12 командне місце з ангольцями й французами.

На початок