На війні з РФ Кіровоградщина втратила трьох військових

На війні з РФ Кіровоградщина втратила трьох військових

На війні з РФ Кіровоградщина втратила трьох військових
. Колаж: Суспільне Кропивницький

Три громади Кіровоградської області втратили бійців на війні з РФ. Анатолій Соколов з Перегонівської громади та Олександр Жадан з Гурівської загинули на фронті, Василь Мельник з Гайворонської громади помер через наслідки участі в бойових діях.

Під час виконання бойового завдання біля Андріївки Бахмутського району на Донеччині загинув солдат Анатолій Соколов із села Семидуби Перегонівської громади Голованівського району. За інформацією голови громади Володимира Козака, боєць народився 10 травня 1995 року у місті Дніпро, звідки з рідними повернувся у Семидуби, навчався у місцевій школі та училищі №38 у Голованівську на тракториста. Працював у Києві та Перегонівці в агрофірмі. З 5 грудня 2022 року чоловій служив у лавах Збройних сил України за контрактом.

Анатолій Соколов
Анатолій Соколов. Фото: Facebook Перегонівської сільської громади

На війні з РФ загинув Олександр Жадан, 1979 року народження, із села Бокове Гурівської громади Кропивницького району. Це інформація від голови громади Анатолія Склярчука.

Олександр Жадан
Олександр Жадан. Фото: Facebook Гурівської громади

7 жовтня через наслідки участі в бойових діях помер Василь Мельник з Гайворонської громади Голованівського району. За інформацією голови громади Романа Волуйка, боєць народився 12 лютого 1972 року в селі Тирлівка на Вінниччині, звідки з батьками переїхав у село Казавчин Гайворонської громади. Навчався у сільській школі та гайворонському училищі №35 на тракториста. У 1991-1993 роках служив в армії, після чого працював трактористом в рідному селі. З квітня 2019 року чоловік захищав Україну на Маріупольському напрямку, а з початку повномасштабного вторгнення РФ воював на Донецькому та Запорізькому напрямках, мав поранення та контузію. За станом здоров’я Василя Мельника перевели до Роти Охорони Голованівського районного терцентру комплектування.

Василь Мельник
Василь Мельник. Фото: Facebook Гайворонської міської ради

Про дату, час та місце прощання з бійцями повідомлять додатково.

На початок