Робота оплачується. У Кропивницькому молодь прибирає місто

Робота оплачується. У Кропивницькому молодь прибирає місто

Робота оплачується. У Кропивницькому молодь прибирає місто
Громадські роботи для молоді. Фото: міськрада Кропивницького

У Кропивницькому молоді пропонують брати участь у громадських роботах, праця оплачується. Про це розповіла заступниця начальника управління молоді та спорту міської ради Катерина Черкасська.

Перша зміна набору на громадські роботи, у якій взяли участь 50 людей, завершилася 14 липня. Роботодавець – комунальне підприємство "Благоустрій". Від початку липня за участі молоді впорядкували території парку "Козачий острів", Молодіжного скверу та парку "Захисників правопорядку", розповів начальник підприємства Олександр Співак.

Молоді Кропивницького пропонують влаштуватись на роботу
Молоді Кропивницького пропонують влаштуватись на роботу. Фото: міськрада Кропивницького

Тривалість одного робочого дня складає чотири години протягом 10 робочих днів.

Заробітна плата залежить від віку учасників і становить від 1500 гривень до 2400 за 10 робочих днів. 14-річні отримують найбільше, бо відповідно до законодавства, вони можуть працювати чотири години, 16-річні – шість годин, 18-річні – вісім, а робочий день, який можуть запропонувати у міськраді, становить чотири години.

"Цього року надзвичайно високий попит серед молоді на участь у оплачуваних громадських роботах. Зважаючи на це сума на організацію громадських робіт була збільшена, а набір охочих попрацювати продовжили", – сказала Катерина Черкасська.

Набір на громадські роботи для молоді у Кропивницькому триває
Набір на громадські роботи для молоді у Кропивницькому триває. Фото: міськрада Кропивницького

Останній день набору до другої зміни – 28 липня. Роботи триватимуть до 25 серпня.

Цього тижня запланували прибрати Ковалівський парк та територію біля озера Копань.

Для оформлення працевлаштування молоді до 18 років необхідно звернутися до Кропивницької міської ради (вулиця Велика Перспективна, 41, кабінет 313) з одним із батьків або людиною, що їх замінює. Перелік документів включає зокрема згоду батьків на працевлаштування дитини, медичну довідку, довідку про місцепроживання.

Тим, кому виповнилося 18 років, заява батьків про згоду на працевлаштування не потрібна.

За детальнішою інформацією звертатися в управління молоді та спорту Кропивницької міської ради за телефонами (0522) 35 83 11, 35 83 12 14.

На початок