Кіровоградщина: підозрюваний у смертельній аварії визнав себе винним у наїзді на дитину

Кіровоградщина: підозрюваний у смертельній аварії визнав себе винним у наїзді на дитину

Кіровоградщина: підозрюваний у смертельній аварії визнав себе винним у наїзді на дитину
.

Підозрюваний у смертельній аварії в селі Богданівка Знам'янського району Кіровоградської області визнав себе винним у наїзді на дитину. Протягом півтора року судових засідань говорив протилежне. За цей час змінив двох захисників.

Засідання розпочалось об 11:00. Розглядати справу призначили нову суддю Наталію Ябчик. Попередній суддя пішов у відставку. Тепер справу мають розглядати з початку. Прокурор зачитав підозрюваному обвинувачення.

Обвинувачений Станіслав Олійник визнав себе винним, та погодився дати у суді покази і розповісти, що відбулось у день скоєння аварії. З огляду на це, прокурор просив скоротити судовий розгляд, допитавши обвинуваченого, без дослідження доказів та допиту свідків.

Захисниця обвинуваченого Лариса Любович заперечує, що її підзахитсний був у не тверезому стані: "Даних про те, що він у момент ДТП був у алкогольному стані у справі немає. Прошу дослідити в цій частині всі докази".

Через неповне визнання обвинуваченим вини прокурор Ігор Васильків змінив своє рішення щодо скороченого розгляду: "Є необхідність повного судового розгляду оскільки під час досудового розслідування стан алкогольного сп'яніння був доведений повністю показами свідків".

Для виклику та допиту свідків суддя оголосила перерву в судовому засіданні. Продовжать розгляд 10 серпня.

Що відомо

Аварія сталась у грудні 2018 року. За словами прокурора Ігоря Василькова, троє місцевих жителів поверталися з риболовлі. Нетверезий водій автомобіля наїхав на санчата, в яких був чотирирічний хлопчик. З місця аварії втік. Від отриманих травм хлопчик помер у лікарні.

На початок