У Кропивницькому розпочалася 18-та Універсіада України з художньої гімнастики

У Кропивницькому розпочалася 18-та Універсіада України з художньої гімнастики

У Кропивницькому розпочалася 18-та Універсіада України з художньої гімнастики
Ліворуч – учасниця змагань виконує гімнастичні вправи з обручем, праворуч – шикування учасниць. Фото: Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому розпочалася 18-та Універсіада України з художньої гімнастики. В залі факультету фізичного виховання Центральноукраїнського держуніверситету виступають 65 спортсменок з шести областей, розповіла Суспільному головна суддя Універсіади України Ольга Шевченко.

Універсіаду України з художньої гімнастики влаштовують у Кропивницькому з 2003 року.

Спортсменки з 10 навчальних закладів представляють Київ, Львів, Ужгород, Кропивницький, Чернівці та Чернігів.

За словами Ольги Шевченко, гімнастки змагатимуться у п’яти видах програми: обруч, м’яч, булави, стрічка та у програмі групових вправ.

Завідувачка кафедри спорту Чернігівського нацуніверситету Ольга Багінська говорить, приїхали неповною командою. "Ми привезли три спортсменки, тільки індивідуальні вправи. Групові не підготували, тому що частина спортсменів виїхали. Ці змагання дають дітям надію на те, що у нас все буде добре".

Членкиня Національної збірної, фіналістка Олімпіади 2020 року Христина Погранична зі Львова розповіла, вона перший раз на Всеукраїнській Універсіаді. "Я ще входжу у свою форму і їжджу на змагання, обкатую свою програму, стараюся виступати де є можливість, тому що це хороший привід перевірити себе і готуватися до наступних змагань".

Кропивницький представляють шестеро спортсменок.

Переможниця міжнародних турнірів 18-річна кропивничанка Дар’я Кучеренко займається художньою гімнастикою з трьох років. На Універсіаді виступає вперше. Каже, сподівається вибороти перше місце. "Минулого року скасовувати Універсіаду через війну. Я дуже давно хотіла виступати на Універсіаді, і ми дуже довго з командою готувалися".

Переможниці Універсіади визначаться 28 квітня.

Читайте також

Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок