Гирьовики з Кіровоградщини стали чемпіонами Європи

Гирьовики з Кіровоградщини стали чемпіонами Європи

Гирьовики з Кіровоградщини стали чемпіонами Європи
Геннадій Тимофєєв та Анжеліка Булишко-Намєснік. Фото: Телеграм Кіровоградської ОВА

Кропивничанин Геннадій Тимофєєв та вихованка Бобринецької спортшколи Анжеліка Булишко-Намєснік стали чемпіонами Європи з гирьового спорту. Це інформація від начальника міського управління молоді та спорту В’ячеслава Гурського та працівниці бобринецького відділу освіти, культури, молоді та спорту Катерини Охріменко. Змагання 20-24 квітня відбулися у грецькому місті Нафпліон, їх учасниками стали дві сотні спортсменів з 16 країн.

27-річний кропивницький спортсмен виступав у ваговій категорії до 95 кілограмів і виборов золото у ривку, піднявши 32-кілограмову гирю 216 разів. Тренує спортсмена Сергій Шевченко.

Гирьовики з Кіровоградщини стали чемпіонами Європи
Золотий п'єдестал Геннадія Тимофєєва у Греції. Фото: Телеграм Кіровоградської ОВА

21-річна уродженка Бобринця, яка нині є курсанткою Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного і на всеукраїнських змаганнях представляє Львівщину, виступала у ваговій категорії до 58 кілограмів. Українка стала кращою серед жінок та юніорок у поштовху, зробивши 40 поштовхів 24-кілограмових гирь, та ривку, піднявши 24-кілограмову гирю 107 разів, що стало її особистим рекордом. Ці результати дозволили Анжеліці стати абсолютною чемпіонкою турніру.

Гирьовики з Кіровоградщини стали чемпіонами Європи
Анжеліка Булишко-Намєснік – абсолютна чемпіонка Європи 2023 року з гирьового спорту. Фото: Facebook Катерини Охріменко

Що відомо

  • Вагова категорія до 95 кілограмів – нова для Геннадія Тимофєєва. Вперше у цій категорії він виступив на переможному для нього чемпіонаті України з гирьового спорту серед дорослих і молоді, який відбувся у березні 2023 року на Івано-Франківщині.
  • Геннадій Тимофєєв – майстер спорту міжнародного класу, переможець чемпіонату України, який відбувся у березні 2021 року, чемпіонату України у грудні 2022-го та володар трьох золотих нагород Кубку Європи з гирьового спорту 2022 року.
  • Анжеліка Булишко-Намєснік – чемпіонка світу 2021 року.

Читайте також

Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Вибір редакції

На початок