На війні з РФ загинули бійці з двох районів Кіровоградщини

На війні з РФ загинули бійці з двох районів Кіровоградщини

На війні з РФ загинули бійці з двох районів Кіровоградщини
. Колаж: Суспільне Кропивницький

26 квітня Суспільному стало відомо про загибель на війні з РФ чотирьох військових з громад Олександрійського району і двох – з Побузької громади Голованівського раайону Кіровоградської області. За інформацією голів громад, наймолодшому загиблому було 20 років.

25 квітня в місті Олександрія попрощалися з Назаром Буцом, 2001 року народження. За інформацією голови громади Сергія Кузьменка, боєць служив за контактом із листопада 2020 року, загинув 19 квітня 2022 року в Ізюмському районі Харківської області. Поховали загиблого на олександрійському військовому цвинтарі, у нього залишились батьки й сестра.

втрати кіровоградщини 26 квітня
Назар Буц. Фото: Телеграм Сергія Кузьменка

19 квітня біля села Новобахмутівка на Донеччині загинув молодший сержант Михайло Кравчук, 1987 року народження з села Капітанка Побузької громади Голованівського району. За інформацією голови громади В’ячеслава Купренюка, Михайло переїхав до бабусі в Капітанку з міста Первомайськ Миколаївської області після смерті батьків. Закінчив Херсонський державний аграрний та Одеський державний екологічний університети. З квітня 2015 року по квітень 2016-го у складі морської піхоти, у званні матроса, брав участь в Антитерористичній операції. З 2017 року продовжив службу за контрактом у 95-ій десантно-штурмовій бригаді, після чого повернувся до 501-го батальйону морської піхоти. Пройшовши курси з тактичної медицини, став старшим бойовим медиком. Мав нагрудний знак "Учасник АТО" та посвідчення учасника бойових дій. Після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну служив старшим бойовим медиком роти морської піхоти. За бажанням рідних загиблого, його поховають у Первомайську.

23 квітня під час артилерійського обстрілу біля села Новокалинове Донецької області загинув 27-річний старший солдат Олег Коваль з Побузької громади Голованівського району. За інформацією голови громади В’ячеслава Купренюка, боєць народивя 18 січня 1996 року в селі Лебединка (нині Перегонівської громади Голованівського району – ред.), закінчив місцеву школу та училище у місті Благовіщенське (нині Голованівський район – ред.), з липня 2016 року по листопад 2017 проходив строкову службу в лавах Збройних сил України. З листопада 2014 року до повномасштабного вторгнення РФ в Україну працював монтером колії в залізничному цеху Побузького феронікелевого комбінату. На захист України став 26 лютого 2022 року, служив старшим стрільцем взводу охорони. У загиблого залишились мати, дружина і двоє дітей. Вітчим бійця – нині на фронті. Поховають бійця в Лебединці.

Про дату й час прощання з бійцями повідомлять додатково.

втрати кіровоградщини 26 квітня
Михайло Кравчук (ліворуч) та Олег Коваль (праворуч). Фото: Facebook Побузької селищної ради

23 квітня біля селища Невельське на Донеччині загинув 20-річний Руслан Данилів з міста Світловодськ Олександрійського району. Це інформація від голови громади Андрія Маліцького. Боєць був випускником світловодського училища №5, де отримав професію слюсаря з ремонту сільськогосподарських машин і устаткування, служив за контрактом. Про дату, час та місце прощання із загиблим повідомлять додатково.

втрати кіровоградщини 26 квітня
Руслан Данилів. Фото: Facebook Андрія Маліцького

25 квітня у селі Богданівка Петрівської громади Олександрійського району попрощалися з 34-річним Віталієм Луцюком. За інформацією голови громади Світлани Тилик, боєць народився 24 січня 1989 року у Богданівці, закінчив місцеву школу та олександрійське училище №7, де отримав спеціальність слюсаря з ремонту автомобілів, електрозварника ручного зварювання. У 2009-2010 роках проходив строкову службу в лавах Збройних сил України, жив та працював за межами громади. Віталія мобілізували 28 лютого 2022 року, помер боєць 22 квітня. Унього залишились батьки, брат і сестра.

26 квітня Петрівська громада попрощалася з 37-річним начальником приймально-сортувального відділення медичної роти, капітаном медичної служби Петром Поповим. За інформацією голови громади Світлани Тилик, Петро Попов на фронт пішов 24 лютого 2022 року, за указом президента України від 2 травня 2022 року був нагороджений медаллю "За військову службу Україні", загинув 22 квітня на Донеччині. З 2012-го по 2014 рік Петро Попов працював хірургом, а після повернення з військової служби, з вересня 2016-го по січень 2018 року був головним лікарем Знам’янської міської лікарні – це інформація від керівника закладу Руслана Пушкаренка.

Поховали бійця на Алеї Слави центрального кладовища селища Петрове.

втрати кіровоградщини 26 квітня
Віталій Луцюк (ліворуч) та Петро Попов (праворуч). Фото: Facebook Петрівської селищної ради

Читайте також

Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб

На початок