У кропивницькому ліцеї з нагоди Дня Землі висадили клени та кущі самшиту

У кропивницькому ліцеї з нагоди Дня Землі висадили клени та кущі самшиту

У кропивницькому ліцеї з нагоди Дня Землі висадили клени та кущі самшиту
Територія ліцею "Науковий", де висадили клени та кущі самшиту. Фото: Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому на території ліцею "Науковий" висадили 40 кленів та 38 кущів самшиту. Так приєдналися до Всесвітньої акції "1 мільйон дерев життя". За підрахунками Суспільного, долучились пів сотні людей.

Що відомо: 22 квітня у Всесвітній День Землі, стартувала перша світова акція “1 мільйон дерев життя”, під час якої організатори планують висадити мільйон дерев у понад 30-ти країнах світу.

Готуватися до висадки дерев на території ліцею "Науковий" почали об 11.30. Учні і вчителі, представники влади і кропивничани розбирали інвентар та саджанці. До всесвітньої акції "1 мільйон дерев життя" долучилась десятикласниця Марія Котолупенко: "Особливо під час війни дуже важливо забезпечити наше майбутнє покоління чистим повітрям, зберегти для них екологію та навколишнє середовище".

У кропивницькому ліцеї з нагоди Дня Землі висадили клени та кущі самшиту
Фото: Суспільне Кропивницький

Зі слів заступника директора ліцею Віктора Гарбузенка, висадили алею з 40 кленів.

"Екологічна проблема нині турбує увесь світ. Тому таким заходом ми формуємо в учнів екологічну культуру. Немає нічого кращого, ніж посадити дерево та збагатити зеленню нашу планету".

Долучилася до акції кропивничанка Інна Чижик: "Це, мабуть, вклад у розвиток свого міста, країни, свого майбутнього та майбутнього своїх дітей".

Клен гарно приймається, швидко росте і широко використовується при облаштуванні зелених паркових зон та скверів, говорить керівник обласного департаменту екології та природних ресурсів В’ячеслав Дубровський.

"Ми знаємо, що дерева – це легені планети, вони вироблять кисень, яким ми дихаємо, і очищають повітря. Тому дуже важливо садити їх якомога більше в населених пунктах".

У кропивницькому ліцеї з нагоди Дня Землі висадили клени та кущі самшиту
Фото: Суспільне Кропивницький

"Сьогодні вся наша країна потребує відновлення. Ми з радістю долучилися і прийняли учать у висадці дерев. Нечасто цим займаюся, але мене переповнюють емоції від того, скільки тут дітей, що залучили військових. Будемо намагатися робити все, щоб наша країна цвіла", – сказала речниця обласного терцентру комплектування та соціальної підтримки Руслана Францішкевич.

Координаторка проєкту "Озеленення планети" в області Тетяна Котенко говорить, окрім кленової алеї, на території ліцею висадили 38 кущів самшиту.

"Ця акція триває у всіх областях України і в 30 країнах світу. Те дерево життя, яке сьогодні кожен висаджував – це підтримка дівчат і хлопців, які боронять кордони нашої України сьогодні".

Висаджували дерева і кущі годину. За словами Тетяни Котенко, всього під час акції на Кіровоградщині висадили понад півтисячі дерев та кущів.

Читайте також

  • Кропивничанам пропонують долучитись до висадки дерев у місті. Які умови
  • У Кропивницькій міськраді заздалегідь оприлюднюватимуть списки дерев, які готують для обрізки
  • В Олександрівській громаді на Кіровоградщині висадили липи на честь міст-героїв України
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок