У Кропивницькій міськраді заздалегідь оприлюднюватимуть списки дерев, які готують для обрізки

У Кропивницькій міськраді заздалегідь оприлюднюватимуть списки дерев, які готують для обрізки

У Кропивницькій міськраді заздалегідь оприлюднюватимуть списки дерев, які готують для обрізки
Обрізані дерева у парку Перемоги у Кропивницькому. 2019 рік. Фото: Перша електронна

У Кропивницькій міськраді ухвалили рішення інформувати містян про заплановані роботи з обрізання дерев. "Це робитимуть, аби не збурювати громадськість кардинальними обрізками надалі", – розповів керівник пресслужби Сергій Якунін.

Рішення ухвалили на засіданні комісії під головуванням депутатки Кропивницької міської ради Валентини Яремчук. Інформацію про обрізку оприлюднюватимуть на офіційному вебсайті Кропивницької міської ради та в соціальних мережах.

На засіданні прозвітували про кількість дерев у парку Перемоги, через обрізування яких у 2019 році відбулось судове засідання та про якість омолодження рослин на територіях закладів освіти — у лютому 2023 року інспекція з благоусторою оштрафувала завідувачку одного з дитсадків міста та виконавця робіт за пошкодження дерев.

Парк Перемоги

Як розповів на засіданні комісії начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Віктор Кухаренко, у 2019 році згідно із паспортом інвентаризації зелених насаджень у парку Перемоги зростало 7067 дерев, відповідно до проєкту реконструкції парку обрізали 2271 з них (на головному фото). Ці дерева, як наголосив Віктор Кухаренко, наразі перебувають у доброму та задовільному стані, ні одне з них не загинуло.

У 2019 році відбувся суд щодо пошкодження дерев у парку. Заявницею була голова громадської організації "Озеленення Кропивницький" Надія Паливода. Ленінський райсуд Кропивницького закрив справу про адміністративне правопорушення щодо керівництва комунального підприємства "Елізавета" через відсутність в ній складу правопорушення.

Дитячий садок "Чебурашка"

Про обрізку дерев у січні 2023 року на території садка "Чебурашка" на своїй сторінці у Facebook повідомила представниця ГО "Озеленення Кропивницький". Омолоджував дерева волонтер Віктор Романов за умовами угоди з управлінням освіти Кропивницької міської ради. За інформацією начальника інспекції з благоустрою Олександра Брюховецького, на виконавця робіт і завідувачку садка склали адмінпротоколи з накладенням штрафів — виконавцю у розмірі від 340 до 1360 гривень, завідувачці – від 850 до 1700 гривень.

У Кропивницькій міськраді заздалегідь оприлюднюватимуть списки дерев, які обрізатимуть
Обрізані дерева у дитсадку №54 Кропивницького. Фото: Facebook Надії Паливоди

Читайте також

У Компаніївській громаді Кіровоградської області заборонили продаж і використання штучних квітів

Вперше з 1974 року. Чи можна було уникнути підтоплення на Кіровоградщині

Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Вибір редакції

На початок