З російського полону звільнили шістьох бійців з Кіровоградщини

З російського полону звільнили шістьох бійців з Кіровоградщини

Доповнено
З російського полону звільнили шістьох бійців з Кіровоградщини
. Фото: Телеграм Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими

Під час обміну військовополоненими, який відбувся 16 квітня, з російського полону звільнили шістьох бійців з Кіровоградської області. Про це в своєму телеграм-каналі написав начальник обласної військової адміністрації Андрій Райкович.

З полону звільнили кропивничанина Юрія Коледіна, Андрія Ведмеденка з міста Олександрія, Ігоря Баштовенка зі Світловодська Олександрійського району, Миколу Горегляда з Устинівської громади Кропивницького району, Романа Бембу з Вільшанської та Романа Коваля з Новоархангельської громад Голованівського району.

Звільнений з полону Микола Горегляд, 1966 року ранодження – з села Криничне Устинівської громади. Староста села Ірина Михайлевич розповіла Суспільному, що він закінчив сільську школу, навчався в профтехучилищі, працював єгерем у Долинському лісгоспі: "126 днів його не було. Відповідальний, добросовісний. З перших днів повномасштабного вторгнення пішов воювати – спочатку був у теробороні, протягом п’яти днів пішов на війну. Батько трьох синів, його батьків вже немає, є сестри. Дружина його, а одружились вони на війні, теж воює".

З російського полону звільнили шістьох бійців з Кіровоградщини
Микола Горегляд. Фото: Facebook Устинівської селищної ради

Що відомо

  • Україна до Великодня повернула із Росії 130 військовополонених, які потрапили в полон на Бахмутському, Соледарському, Запорізькому та Херсонському напрямках.
  • Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими у співпраці з Головним управлінням розвідки МО та Офісом президента від початку повномасштабного вторгнення повернули в Україну 2235 осіб.
  • 10 квітня з російського полону повернули додому двох захисників з Кіровоградської області.
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок