У Кременчуцькому водосховищі на території Кіровоградщини спадає вода. Підтоплені дачі

У Кременчуцькому водосховищі на території Кіровоградщини спадає вода. Підтоплені дачі

У Кременчуцькому водосховищі на території Кіровоградщини спадає вода. Підтоплені дачі
Підтоплення у районі Лісозаводу в Світловодську. Фото: Світловодськ Оnline

На ділянках (б'єфах) Кременчуцького водосховища, які розташовані на території Кіровоградщини, спадає вода. Про це розповів Суспільному начальник управління цивільного захисту обладміністрації Володимир Слінченко. На території Світловодської громади підтоплені дачні кооперативи та бази відпочинку, які розташовані на нижньому б’єфі, розповів голова Світловодської громади Андрій Маліцький.

На верхньому б'єфі спала вода на п'ять сантиметрів, на нижньому – на 20. Ця інформація на 15:00, у порівнянні з цифрами на 12:00, сказав Володимир Слінченко.

Голова Світловодської громади сказав, що внаслідок паводка є підтоплення в районі Лісозаводу Світловодська, навколишніх баз відпочинку, територій плавнів, дачних кооперативів, які розташовані на нижньому б’єфі та на території села Власівка. "Підтоплення не критичні, в межах допустимої норми. Всі насосні станції та мотопомпи в справному стані. Процес пропуску води – контрольований", – сказав Андрій Маліцький та закликав мешканців кооперативів їхати на свої ділянки, щоб впорядковувати їх: "Або звертайтесь до міської ради".

На сторінці Світловодськ Оnline виклали фото підтоплень у районі Лісозаводу Світловодська.

Також відео з дачного кооперативу "Аврора", що у районі Лісозаводу. Чоловік на відео говорить, вода сягає його коліна.

Що відомо

На 12:00 на верхній ділянці рівень спав на 24 сантиметри у порівнянні з минулою добою, на нижній піднявся на 60 сантиметрів, сказав начальник управління цивільного захисту обладміністрації Володимир Слінченко. 14 квітня рівень води у сховищі піднявся на один сантиметр. "Маємо 1,10 метра запасу, щоб вода не перелилась через Кременчуцьку греблю", – сказів тоді Володимир Слінченко.

14 квітня у Світловодській громаді підготувалися до можливої евакуації людей із зони затоплень. Їх планують розміщувати у пунктах незламності. У зоні можливого підтоплення два села – Куцеволівка і Деріївка, які розташовані в Онуфріївській громаді, говорить селищний голова Віталій Береза. "Вранці ми провели нараду з усіма службами, щоб відреагувати на можливу повінь, евакуювати за потреби людей. Спостерігаємо за рівнем води, небезпеки поки немає".

У Волинській, Київській, Рівненській, Черкаській та Чернігівській областях спостерігаються масштабні підтоплення через розлив річок.

Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб

На початок