У п’яти областях України підтоплення — ДСНС

У п’яти областях України підтоплення — ДСНС

У п’яти областях України підтоплення — ДСНС
. Фото: Державна служба з надзвичайних ситуацій

У Волинській, Київській, Рівненській, Черкаській та Чернігівській областях спостерігаються масштабні підтоплення через розлив річок.

Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"За інформацією Гідрометеорологічного центру спостерігається сезонне підняття рівня води в межах річок Дніпро, Десна, Сейм, Прип’ять, Горинь та Західний Буг на територіях Волинської, Київської, Рівненської, Черкаської та Чернігівської областей", — йдеться у повідомленні.

За словами рятувальників, станом на ранок 15 квітня гідрологічна ситуація контрольована. Підтопленими залишаються близько 500 дворогосподарств.

"У Волинській, Рівненській та Черкаській областях підтоплено понад 10 тис. 500 га сільгоспугідь. Порушено транспортне сполучення до 30 населених пунктів: Чернігівська – 29 та Київська – 1. Організовано об’їзд до цих населених пунктів", — розповіли в ДСНС.

Від початку робіт рятувальники підвезли для потреб постраждалого населення 24,1 тонни питної води та 230 кг продуктів харчування, перевезли через водні перешкоди понад 1 тис. осіб, а також відкачали близько 10 тис. м куб. води з 74 домогосподарств.

"Для моніторингу та координації дій у Київській та Чернігівській областях задіяно мобільні оперативні групи ДСНС, якими здійснюється повітряна розвідка підтоплених територій із застосуванням БПЛА", — зазначається в дописі.

З інших областей до Чернігівської області рятувальники додатково спрямували 5 болотоходів "Богун" та два плавзасоби. Загалом для надання допомоги населенню від ДСНС залучалося понад 280 осіб та 157 одиниць техніки.

У ДСНС додали, що гідрологічна ситуація перебуває на посиленому контролі.

Читайте також

Звіт Human Rights про катування у Херсоні, росіяни обстріляли Слов'янськ і міста на Донеччині. 416 день війни. Онлайн

На початок