У Кропивницькому запрацював обласний молодіжний центр "КОМА". Що пропонують молоді

У Кропивницькому запрацював обласний молодіжний центр "КОМА". Що пропонують молоді

У Кропивницькому запрацював обласний молодіжний центр "КОМА". Що пропонують молоді
. Фото: Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому запрацював обласний молодіжний центр. Він перший в області, ще три відкриють цього місяця в Олександрії, Бобринці та Новоукраїнці. Про це розповів Олександр Кашлаков – керівник громадської організації "Слов’янський культурний центр "Задзеркалля", що реалізує проєкт. Суспільне дізнавалось, що пропонують молоді у центрі.

Молодіжний центр "КОМА" запрацював у Кропивницькому на базі центру дитячої та юнацької творчості. Сюди можуть приходити школярі та студенти, щоб вчитися або відпочивати. Відвідування безкоштовне, говорить координатор молодіжного простору Юрій Тушевський.

"Візуально зал поділений на дві частини. У першій у нас зона коворкінгу, Це комфортний простір для спільної роботи. є спеціальні столики, щоб було зручно працювати, мобільний інтернет, старлінк та світло. Також гейм зона, щоб молоді люди могли себе розвантажити. Ми мріємо зібрати тут невелику бібліотеку сучасної української літератури, щоб приходила до нас не лише грати та відпочивати, а й, можливо, почитати книги".

Цільова аудиторія проєкту – підлітки від 14 до 19 років та їхні наставники до 25 років.

"Дуже не вистачало такого місця, куди можна було прийти та покомунікувати між собою", – говорить відвідувач центру Костянтин Задорожний.

"Я приходжу сюди, щоб відволіктися від шуму, від людей, побути з собою, пограти в ігри або з друзями, відпочити від усіх турбот, які є вдома", – розповів відвідувач Сашко Куцин.

У Кропивницькому запрацював обласний молодіжний центр "КОМА". Що пропонують молоді
Фото: Суспільне Кропвиницький

У центрі облаштували сцену для виступів. "Ми спеціально закупили світло для концертів, щоб було де робити квартирникиЦе домашній концерт., стендапиСольний гумористичний виступ перед живою аудиторією.. Зал спроєктували так, що дивани можна винести і тоді буде місце для тренінгів та конференцій. Мені здається, що у нашому місті для молоді не вистачало стін, де вони могли б себе чимось зайняти".

Відкрили центр за підтримки дитячого фонду ЮНІСЕФ в рамках програми, яку реалізує громадська організація "Слов’янський культурний центр "Задзеркалля". Такий центр перший в області, сказала координаторка програми Анастасія Волошина.

У Кропивницькому запрацював обласний молодіжний центр КОМА. Що пропонують молоді
Фото: Суспільне Кропивницький

"У Кіровоградській області ми нині втілюємо велику програму з підтримки волонтерських ініціатив, з розвитку навичок та створення можливостей для молоді у громадах".

"Коли ми розробляли програму разом з нашими партнерами, влаштовували соцопитування. Саме молодь говорила, що вона потребує у Кропивницькому. У цьому приміщенні зробили косметичний ремонт, придбали необхідне обладнання та устаткування. На облаштування кожного центру витрачається понад мільйон гривень", – говорить Олександр Кашлаков.

Читайте також

  • Реєстрація на мультипредметний тест розпочалась. Що треба знати випускникам Кіровоградщини
  • Купили костюми та барабани, бо все лишили в Маріуполі. У Кропивницькому виступає ансамбль барабанщиць з Донеччини
  • "Рахувати донати припинив на сумі 1,5 мільйона". Кропивницький діджей збирає гроші для ЗСУ під час прямих етерів"
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок