У Кропивницькому опалювальний сезон закінчиться не пізніше 15 квітня

У Кропивницькому опалювальний сезон закінчиться не пізніше 15 квітня

У Кропивницькому опалювальний сезон закінчиться не пізніше 15 квітня
. Фото: Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому опалювальний сезон закінчиться, щойно температура зовнішнього повітря протягом трьох діб буде понад вісім градусів, але не пізніше 15 квітня. Таке рішення ухвалив виконавчий комітет Кропивницької міської ради 14 березня. Це інформація від керівника пресслужби міської ради Сергія Якуніна.

Якщо після закінчення опалювального сезону температура повітря знизиться, тоді подачу теплової енергії поновлять для закладів освіти та медицини, пояснив начальник управління житлово-комунального господарства Віктор Кухаренко.

Управління освіти, охорони здоров’я, молоді та спорту, інші бюджетні установи самостійно ухвалюватимуть рішення про продовження опалювального сезону залежно від погодних умов та наявності фінансового забезпечення на оплату послуги теплопостачання.

Виконавчий комітет встановив завершення опалювального сезону з 15 квітня для населення, яке проживає в приватних, багатоквартирних будинках і використовує електроенергію або газ для опалення приміщень та отримує субсидію на оплату житлово-комунальних послуг.

По завершенню опалювального сезону теплопостачальне підприємство “Теплоенергетик” розпочне ремонт технічного обладнання та теплових мереж для підготовки їх до наступного осінньо-зимового сезону.

Читайте також

  • Кропивницький отримав пересувну модульну котельню для опалення на випадок аварій
  • У Кропивницькому готують проєкт будівництва додаткових електромереж для теплових котелень
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок