Поміч тим, хто опинився у скруті. У Кропивницькому працює соціальне ательє

Поміч тим, хто опинився у скруті. У Кропивницькому працює соціальне ательє

Поміч тим, хто опинився у скруті. У Кропивницькому працює соціальне ательє
В ательє працюють учні професійного коледжу сфери послуг. . Фото: Суспільне Кропивницький

Майстерня Кропивницького професійного ліцею сфери послуг на дві години у день стає соціальним ательє. Тут допомагають з безкоштовним ремонтом одягу тим, хто опинився у скруті. Майстри – учні ліцею. Клієнти – пенсіонери та переселенці, розповіла Суспільному заступниця директорки ліцею Вікторія Алєксеєвець.

Соціальне ательє працює два місяці. Це частина проєкту "Волонтер Плюс", котрий втілює на Кіровоградщині громадська організація "Слов’янський культурний центр "Задзеркалля" у партнерстві з дитячим фондом ООН ЮНІСЕФ, розповів комунікаційний менеджер програми Василь Нестеренко.

"Десять ініціатив ми підтримали і кожна ініціатива може отримати до 220 тисяч гривень. Усього подали 26 заявок зі всіх громад Кіровоградської області на підтримку молодіжного руху волонтерства".

Щомісяця за свою роботу працівники ательє отримують від проєкту по дві тисячі гривень. За словами директорки ліцею, завдяки проєкту "Волонтер Плюс"закупили шість професійних машинок, ножиці та нитки.

Тетяна Курікова принесла куртку. Каже, майже рік тому приїхала в ній зі Скадовська."Ми тікали з Херсонщини від окупантів і я в ній приїхала. Перший раз я сюди прийшла по допомогу, змусили прийти життєві обставини".

Ольга Приходько приїхала в Кропивницький з Нікополя Дніпропетровської області. Ательє знайшла через соцмережі. Принесла кофтинку, хоче, щоб обрізали рукава. "Жарко буде, одягу мало з собою. Тому зроблю собі на весну таку гарну кофтинку".

Роботу учнів контролюють майстрині. Ательє працює з понеділка по п’ятницю з 12:00 до 14:00.

Читайте також

  • Безплатно стрижуть бійців, пенсіонерів, переселенців. На Кіровоградщині працює виїзна перукарня
  • Навчання безплатне. У Знам'янці на Кіровоградщині для переселенців працюють курси швейної справи
  • У Кропивницькому навчали перетворювати старі речі на нові
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок