Резервне джерело обігріву. Пересувну котельню отримав Кропивницький

Резервне джерело обігріву. Пересувну котельню отримав Кропивницький

Резервне джерело обігріву. Пересувну котельню отримав Кропивницький
Пересувна котельня для лікарні. Фото: Суспільне Кропивницький

Кропивницький отримав пересувну модульну котельню для опалення на випадок аварій. Вона перша з п’яти, яка надійшла в рамках проєкту енергетичної безпеки як гуманітарна міжнародна допомога, розповів Суспільному керівник комунального підприємства "Теплоенергетик" Олександр Чельник.

У випадку тривалої відсутності централізованого теплопостачання котельня стане резервним джерелом обігріву, пояснив Олександр Чельник. Вона складається з двох модулів. В одному розміщений твердопаливний котел українського виробництва, виготовлений в Чернігові. Його потужність один мегават. "Цього достатньо для того, щоб при наявності ще однієї такої потужності котельні, ми забезпечили один з медичних закладів повністю автономним теплопостачанням".

Говорить, котел буде працювати виключно на твердому паливі — це дрова, вугілля, пелети. Котельня забезпечена генератором, він забезпечить роботу повністю всього електрообладнання: це насоси циркуляційні, підживлювальні, димовидалення, сказав Олександр Чельник.

Котельня немає власної платформи на колесах. "Вона переміщується на вантажному автомобілі, встановлюється стаціонарно на підготовлений майданчик, підключається до теплових мереж того чи іншого закладу та приєднується до електромереж. В разі відключення електроенергії, з аварійних чи інших причин, вмикається дизельний генератор і працює далі автономно".

Спочатку, зі слів керівника підприємства, треба облаштувати місце для котельні, де саме, визначають.

Котельнями планують опалювати медичні заклади.

Читайте також

  • Старі насоси постійно виходять з ладу. В Компаніївській громаді на Кіровоградщині оновлюють насоси для водогону
  • У Кропивницькому готують проєкт будівництва додаткових електромереж для теплових котелень
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок