Питання безпеки. 90% шкіл Кіровоградщини перейшли на дистанційне навчання

Питання безпеки. 90% шкіл Кіровоградщини перейшли на дистанційне навчання

Питання безпеки. 90% шкіл Кіровоградщини перейшли на дистанційне навчання
. Фото: Суспільне Кропивницький

З 22 лютого 90% шкіл Кіровоградської області перейшли з очної та змішаної форм навчання на дистанційну, відповідно до рекомендацій міністерства освіти, пов’язаних з ризиком ракетних обстрілів території України протягом 22-24 лютого. Про це Суспільному розповів заступник директорки обласного департаменту освіти Володимир Таборанський. Формат навчання з понеділка, 27 лютого, з його слів, залежатиме з безпекової ситуації.

У зв’язку з ризиком ракетних обстрілів території України, міністерство освіти України рекомендувало перевести навчання з очного та змішаного формату навчання у школах на дистанційний. Це стосується 22, 23 та 24 лютого. Відповідно до цих рекомендацій начальник обласної військової адміністрації доручив закладам освіти в громадах перейти на дистанційний формат навчання до кінця тижня, сказав Володимир Таборанський: "Подальше навчання з понеділка буде залежати від безпекової ситуації. В разі її поліпшення, звичайно, заклади зможуть повернутися до очного і змішаного навчання".

За інформацією заступника директорки департаменту, 22 лютого окремі заклади у Кропивницькому, Знам’янці, Приютівській, Мар’янівській, Заваллівській та інших громадах на дистанційне навчання перейдуть 23 лютого: "22 лютого 402 з 453 шкіл та філій вже перейшли на дистанційний формат навчання, у 18 школах навчаються очно, у 32 школах – за змішаною формою. З 23 лютого – всі 453 школи будуть навчатися виключно дистанційно. В школах навчається 96 тисяч учнів".

Рішення щодо роботи дитячих садків протягом 22-24 лютого ухвалюють на в громадах, сказав Володимир Таборанський: "У садках працюватимуть лише чергові групи – для тих, хто не має змоги залишити дітей вдома. Усього в дитсадках – понад 21 тисяча вихованців, лише частина відвідує дитсадки і кількість коливається".

За словами заступника директорки департаменту, заклади обласного підпорядкування, інтернати, професійно-технічні, коледжі перейшли на дистанційний формат з 22 лютого: "В області функціонують 18 училищ, 16 коледжів, дев’ять закладів вищої освіти – всі працюють дистанційно. В закладах професійно-технічної освіти навчаються понад сім тисяч учнів, кількість студентів коледжів та закладів вищої освіти перевищує 20 тисяч людей. Так, в деяких громадах, особливо в селах, швидкість інтернету нижча, але це поетапно вирішується. Застосовуємо всі можливі форми – телефонний зв’язок, соціальні групи, мережі. Ставимо завдання і контролюємо, щоб освітній процес відбувався обов’язково".

Читайте також

Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області http://surl.li/evtwt
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок