"Це частинка нашої родини". Сім'я кропивничан прихистила евакуйовану з Краматорська кішку

"Це частинка нашої родини". Сім'я кропивничан прихистила евакуйовану з Краматорська кішку

Ексклюзивно
"Це частинка нашої родини". Сім'я кропивничан прихистила евакуйовану з Краматорська кішку
. Суспільне Кропивницький

Названа на честь Краматорська кішка Тося пів року живе вдома у кропивничанки Олена Трифонової. Взяли її з ветеринарно-реабілітаційного центру. У нових господарів кішка освоїлась, проте досі боїться гучних звуків – наприклад, дзвінка у двері, розповіла Суспільному господарка Тосі.

Олена Трифонова кішку Тосю з притулку забрала у серпні: "Ми побачили пост у Фейсбуці, що її привезли з Краматорська. Чоловік сказав, що їдемо забирати. Тоді в притулок привезли багато тварин з Донеччини".

На новому місці Тося освоїлась, однак боїться гучних звуків, розповіла жінка. Тому родичів і друзів просять не дзвонити у двері: "З перших днів вона проявила себе як ласкава, домашня, постійно до нас тулилась. Перші декілька місяців у нас були адаптаційними: вона не приймала чужих. Коли хтось приходив, вона починала плакати, переживала, що її знову заберуть".

"Це частинка нашої родини. Родина кропивничан прихистила евакуйовану з Краматорська кішку
Родина кропивничан прихистила евакуйовану з Краматорська кішку. Суспільне Кропивницький

Із притулком підписали договір, розповіла кропивничанка: "Це було схоже на всиновлення, Ми відчули зобов’язання перед притулком".

Евакуювала кішку з Краматорська керівниця ветеринарно-реабілітаційного центру для тварин "Бім" Катерина Дорош. З її слів, договори підписують з усіма, кому віддають тварин: "Договір про те, що вони обіцяють дбати про тварину, що у неї є випробовувальний період 14 днів. Нещодавно власники привозили кішку на стерилізацію. Це у нас також обов’язковий пункт".

За словами Олени Трифонової, жодного разу не пожалкувала, що взяла кішку з притулку: "Це вже частинка нашої душі, частинка нашої родини – стовідсотково".

Що відомо

Читайте також

  • "Підбираю на вулиці, підкидають на подвір'я". Кропивничанка прихистила 10 собак і 20 котів
  • В Олександрійській громаді на Кіровоградщині хвора на сказ собака покусала двох жінок
  • Виявили кліща в мороз. Коли вони впадають в сплячку та як убезпечитись
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб

На початок