У Голованівському районі на Кіровоградщині шукають авторів прапора й герба

У Голованівському районі на Кіровоградщині шукають авторів прапора й герба

У Голованівському районі на Кіровоградщині шукають авторів прапора й герба
. Златопіль

У Голованівському районі шукають герб і прапор. Район понад два роки існує без символів. Його утворили 17 липня 2020 року з п’яти – Голованівського, Гайворонського, Благовіщенського, Новоархангельського і Вільшанського. Колишній Голованівський район мав прапор і герб. Їх передали Голованівській громаді, розповіла заступниця голови Голованівської районної ради Надія Грабова.

До складу нинішнього Голованівського району входять дві міські, п’ять селищних і три сільські громади. "Вони різні. Кожна має свої символи, – каже Надія Грабова. – І щоб знайти спільні прапор і герб, ми й оголосили конкурс".

Герб Голованівської громади містить зображення козацької шаблі й трьох пшеничних колосків. Які елементи будуть на символах Голованівського району, Надія Грабова не знає. З її слів, до краєзнавців окремо не зверталися. Хочуть зібрати пропозиції жителів району, щоб мати загальну картину. "Щоб ми побачили, як інші люди бачать нашу символіку, а не лише депутатський корпус і працівники районної ради".

У Голованівському районі шукають авторів прапора й герба
Герб Голованівської громади. Суспільне Кропивницький

Роботи розглядатиме комісія. Найкращі проєкти передадуть депутатам районної ради, аби ті їх затверджували.

Конкурс оголосили 16 січня. Офіційно заявки поки не надходили, каже Надія Грабова. "Є лише телефонні дзвінки. Найцікавіше, що телефонують батьки й запитують, чи може їхня дитина взяти участь".

Конкурсні роботи можна подавати до 15 березня особисто або переслати поштою до Голованівської районної ради на адресу: Голованівськ, вулиця Соборна, 48. Також є електронна скринька [email protected].

Читайте також

  • Кіровоградщині – 84. Кропивницький історик розповів, як формувався регіон в його сучасних межах
  • Зібрали шкарпетки для ЗСУ. Молодята з Гайворона Голованівського району відмовились від квітів на своєму весіллі
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області https://u.to/HNf5HA
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок