Центральну площу Кропивницького прикрасили гірляндами

Центральну площу Кропивницького прикрасили гірляндами

Центральну площу Кропивницького прикрасили гірляндами
. фото Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому працівники підприємства "Міськсвітло" прикрасили гірляндами 12 сосен, які встановили на центральній площі в рамках акції "Кіровоградщина серцем з вами". Десять дерев присвячені містам-героям: Волноваха, Гостомель, Охтирка, Миколаїв, Чернігів, Харків, Херсон, Ірпінь, Маріуполь та Буча. Ще два – Збройним силам України та волонтерам.

16 грудня дерева мали прикрашати переселенці, діти, військові та представники місцевої влади. Через обстріли російськими військовими території України, акцію перенесли на суботу, 17 грудня, сказав директор "Міськсвітла" Дмитро Тоток: "Кожна з гірлянд має довжину 30 метрів, потужність – 120 ватт. Заради економії електроенергії, під'єднаємо все до генератора. У попередні роки ми прикрашали велику ялинку гірляндою, довжиною декілька сотень метрів, щоб вона була яскрава".

Центральну площу Кропивницького прикрасили гірляндами
фото Суспільне Кропивницький

Гірлянди на ялинках будуть до 8 січня, сказав Дмитро Тоток: "Генератор вмикатимемо щодня о 17:00 на три години. Якщо буде гарно і цікаво людям, то, можливо, графік зміниться. 17 грудня ми ще надамо автовежу для прикрашання верхівок ялинок".

Власні іграшки для дерева на честь свого міста принесла переселенка з Херсона Олена Сидоренко з сином: "Ми все одно душею і серцем в Херсоні, нам болить від того, що обстрілюють школи, знищують вулиці, де ми ходили, пили каву з подружками. Цього року вдома ставити ялинку не будемо, тому прийшли, щоб прикрасити тут".

Увімкнуть гірлянди на площі Героїв Майдану 19 грудня о 16:00. Солодощами дітей пригощатиме Святий Миколай.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок