У Кіровоградській області діють обмеження електроспоживання

У Кіровоградській області діють обмеження електроспоживання

У Кіровоградській області діють обмеження електроспоживання
. Суспільне Кропивницький

Графіки відключень електроенергії, які розміщені на сайті підприємства "Кіровоградобленерго", під час обмежень не діють. Споживання потрібно скоротити майже удвічі в порівнянні з минулим роком, розповів Суспільному технічний директор підприємства Валерій Запорожець.

У Кіровоградській області 30 листопада діє обмеження на споживання електроенергії – 219 МВт. Такі ліміти для кожної області встановлює "Укренерго" через пошкодження системи внаслідок ракетних обстрілів РФ. Торік, коли споживачі мали змогу використовувати потужності системи безлімітно, електричні навантаження були вищими та в зимовий період досягали позначки 390 МВт, говорить Валерій Запорожець.

Дотримуються встановленого ліміту шляхом контролю навантаження на магістральні лінії. У випадку перевантаження живлення відключають.

Загальна кількість користувачів, які приєднані до мереж у Кіровоградській області – 456 тисяч.

"Щоб входити в ліміт, ми повинні бути солідарними зі споживачами, – вважає Валерій Запорожець. – Графіки не застосовуються, бо неможливо швидко відреагувати на зміну навантаження і дотриматись ліміту. Чи це юридичний споживач, чи приватна особа – знижуйте електронавантаження на своїх підприємствах, у побуті, щоб уникнути дефіциту електроенергії".

Валерій Запорожець говорить, працівники "Кіровоградобленерго" готуються до відновлень мереж після обстрілів з початку вторгнення Росії в Україну. "Підготовка наших фахівців до різних сценаріїв триває. Ми непогано відпрацювали з пошкодженнями від ракетних ударів Росії останніми місяцями. Енергосистема області вистояла".

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок