Печі для обігріву, дрова та генератори. Тероборона Кіровоградщини готується до зими

Печі для обігріву, дрова та генератори. Тероборона Кіровоградщини готується до зими

Печі для обігріву, дрова та генератори. Тероборона Кіровоградщини готується до зими
. Суспільне Кропивницький

Печі для обігріву, дрова та генератори готують на зиму бійці бригади територіальної оборони Кіровоградської області. Передусім, забезпечують необхідним тероборонівців, які нині на фронті, аби військові там не мерзли, розповів начальник логістики бригади Олексій Гуца. До допомоги долучились лісівники та громадські організації.

Металеві печі для обігріву та приготування їжі бійці бригади територіальної оборони Кіровоградщини отримали від громадських організації з Дніпра. Їх відправляють побратимам, які захищають Україну на передовій, аби вони не мерзли в бліндажах та окопах, сказав старший сержант Михайло Гуйван. До вторгнення Росії він працював у житлово-експлуатаційній організації: "Я записався у тероборону в перший день вторгнення. Брав участь у бойових діях у травні-червні 2022 року в Луганській області під Сєвєродонецьком".

Мобільні печі військові вже перевірили на бойових позиціях.

Для польових умов мають душові кабіни, розповів боєць тероборони Сергій. Він бере участь у війні з Росією з 2014 року: "Раніше ми все робили самі. Їздили по позиціях, виставляли намети, душові кабіни. Це був трудомісткий процес. Цей комплекс набагато мобільніший".

Тероборона
Душові кабіни для бійців. фото Суспільне Кропивницький

Зі слів Олексія Гуци, цьогоріч польові душі та генератори бригада отримала від міністерства оборони: "Маємо генератори, які безперебійно працюють від шести до восьми годин та від восьми до десяти. Вони потрібні нам для безперебійної роботи штабів та підрозділів. Дрова отримуємо з лісгоспів, завдяки договорам, які уклало Міноборони".

Зі слів начальника логістики бригади, наприкінці жовтня отримали зимовий одяг для бійців: "Теплим одягом особовий склад бригади забезпечений на 90%. Ми навіть отримали нові берці українського виробництва, дуже легкі та зручні. Форма видається у зоні бойових дій одразу".

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб

На початок