У Кропивницькому тестують комп’ютери для складання мультипредметного тесту

У Кропивницькому тестують комп’ютери для складання мультипредметного тесту

У Кропивницькому тестують комп’ютери для складання мультипредметного тесту
. Фото: Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому перевіряють комп’ютери, які будуть використовувати під час проведення Національного мультипредметного тесту. У місті буде 13 екзаменаційних центрів.

Перевіряють стабільність з’єднання та швидкість інтернету. "Міністерство освіти зобов’язує перевірити швидкість роботи кожного комп'ютера", – сказав директор адміністративного центру одного з екзаменаційних центів Михайло Пархоменко.

Комп’ютери тестують в режимі одночасного під’єднання до інтернету. "Для стабільного зв’язку потрібно три-чотири мегабіт на секунду. У нас майже 50", – сказав системний адміністратор Максим Савельєв.

"Усю інформацію ми повинні відправити міністерству, щоб показати: ми можемо поводити іспити", – сказав керівник одного з центрів Андрій Тихий.

Іспити в Кіровоградській області

Усього в області буде 37 екзаменаційних центрів. Кожен центр повинен мати своє укриття або укриття поблизу, яке має вміщувати усіх учасників тесту. Це від 15 до 50 людей, сказала завідувачка центру оцінювання якості освіти Любов Корж. "Обов’язковою є така розсадка, щоб учасники не бачили екрану учасника поряд".

На виконання мультипредметного тесту учасники матимуть дві години. Перша сесія розпочнеться 18 липня і триватиме 10 днів.

Що відомо

Цьогорічні вступники складатимуть мультипредметний тест замість чотирьох. Він матиме 60 завдань з трьох предметів: української мови, математики та історії України. Відбуватиметься онлайн. Відразу після його завершення учасники на екрані бачитимуть свій результат.

Читайте також

  • На Кіровоградщині облаштовують 45 екзаменаційних центрів для складання мультипредметного тесту
  • Скільки людей на Кіровоградщині складатимуть мультипредметний тест замість ЗНО
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері , Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок