Десять, сім і шість гривень за поїздку. У Кропивницькому підвищили тарифи на проїзд

Десять, сім і шість гривень за поїздку. У Кропивницькому підвищили тарифи на проїзд

Доповнено
Десять, сім і шість гривень за поїздку. У Кропивницькому підвищили тарифи на проїзд
. Суспільне: Кропивницький

У Кропивницькому збільшили вартість проїзду в автобусах, тролейбусах та маршрутках. Рішення про затвердження нових тарифів на проїзд в громадському транспорті ухвалили на позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради. Проїзд у маршрутці коштуватиме десять гривень, в комунальних автобусах і тролейбусах – сім та шість, відповідно.

Нові тарифи почнуть діяти 11 грудня – наступного дня після публікації їх у ”Вечірній газеті” – офіційному друкованому виданні міськради (це відбудеться у п’ятницю, 10 грудня).

До підвищення тарифу проїзд у кропивницьких маршрутках коштував сім гривень, в автобусах – шість, у тролейбусах – п’ять. Минулого разу тариф на проїзд у Кропивницькому підвищували у березні 2021 року.

Керівник міського управління транспорту Віктор Житник розповів, що вартість проїзду збільшують через жовтневе здорожчання газу, відпoвіднo дo poзpaхунків, які подали до міської ради сім кропивницьких приватних перевізників. З основних складових тарифу на проїзд в комунальних автобусах і тролейбусах не збільшилися лише заробітна плата працівників, вартість страхування автобусів та їх обов'язкового технічного контролю.

За словами Віктора Житника, з сімома приватними перевізниками укладуть додаткові угоди, щоб контролювати дотримання графіків і інтервалів руху: "Залишаємо з собою право, після трьох актів про зафіксовані порушення, розірвати договір в односторонньому порядку".

Десять, сім і шість гривень за поїздку. У Кропивницькому підвищили тарифи на проїзд
Суспільне: Кропивницький

Пасажирські перевезення у Кропивницькому здійснюють сім десятків тролейбусів та автобусів комунального підприємства ”Електротранс” і понад сотня маршруток приватних перевізників. Кількість маршруток з початку карантину зменшилась утричі.

Ціна проїзду у тролейбусах зросла через подорожчання електроенергії – сказав директор комунального підприємства ”Електротранс” Олександр Луценко.

Заступник голови обласної асоціації автомобільних перевізників області Дмитро Вінницький вважає ухвалений тариф на проїзд у маршрутках збитковим: "Реальний тариф становить 14 гривень за одну поїздку. Але це неприйнятна ціна. Будемо виходити з цієї суми, намагатимемось максимально налагодити графіки руху і випуск транспортних засобів на маршрути".

Читайте також

На початок